Εurovision 2010

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Παρακαλειτε θερμα η αστυνομια γουστου της Νορβηγιας να συλλαβει επειγοντως το παρουσιαστη και να του ριξει ισοβια....χωρις αναστολη....

Αυτο το πρασινο πουκαμισο που θυμιζει καμπια......σε γιαλιστερη εκδοση....πως το ντυσανε το κακομοιρο ετσι....
 
Μηνύματα
2.494
Likes
3.203
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Def το Βέλγιο ούτε που το θυμάμαι...καθόλου δε μούμεινε..
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
εμενα ο βελγος εμφανισιακα δεν μου αρεσει!

και κατι ακομη..δεν ξερω αν εχει ξαναειπωθει..αλλα..μολις μου ρθε τι μου θυμιζει ο σερβος..την σοραγια απο περυσι!!την θυμαστε???
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Εμένα το αγαπημένο μου φέτος ήταν το ουκρανικό τραγούδι, είχε κάτι το πικρό και το ειρωνικό που μου άρεσε, συμπεριλαμβανομένου και του τίτλου "Sweet People". Πιστεύω ότι το Αζερμπαιτζάν θα κερδίσει, είχε πολύ γεμάτη παρουσία και τραγούδι. Το δικό μας περίπου 6ο (αν ψηφίσουν πολύ όσοι αγαπούν την κεφάτη μουσική) με 10ο (αν ψηφίσουν περισσότεροι οι λάτρεις της μπαλάντας).Το top5 μου για σήμερα ήταν Ουκρανία, Αλβανία, Σερβία, Ισλανδία και Αζερμπαιτζάν (όχι απαραίτητα με αυτή τη σειρά).
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
κατω τα χερια απο πορτογαλλια !!
η κοπελα ηταν παρα πολυ γλυκια και ωραια φωνη αλλα θα την φανε κ αυτην οι συμμαχιες..
παιδια κ εγω πιτσα (τουλαχιστον σπιτικη) εφαγα και παγωτινια, απο αυριο πεινα ..
οσο για τον αλκαιο η προσπαθεια αξιοπρεπης αλλα το τραγουδι τραγικο
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Εμένα το μενού είχε μακαρόνια με κιμά :)

Όσο για τις επιλογές μου...
Ουκρανία, Βέλγιο, Αζερμπαϊτζάν, Αρμενία, Γαλλία, Γεωργία, Τουρκία


Και φυσικά τα έσπασε για άλλη μία φορά ο Jimmy Jump


Δεν ξέρω αν είναι περίεργο αλλά η τριάδα που δίνεται αυτή τη στιγμή στα στοιχηματικά site είναι Αζερμπαϊτζάν, Γερμανία και Αρμενία
 
Μηνύματα
2.494
Likes
3.203
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Νεράιδα πολύ χαρούμενη :haha:,κάνε κράτει...προς τα κεί πάει το πράγμα βέβαια..αλλάτόσο πια για πρώτο ούτε καν στα πεντε δεν θα το βαζα
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
ηρθα κι εγώ...καλά αυτης της γερμανιδας,που παει για την πρωτη θέση οπως φαινεται ,δεν είχαν ένα φουστανακι της προκοπης να τη ντύσουν?τι ήταν αυτό το μαυρο το ....τσουρούτικο? ειπαμε εντάξει με τη λιτοτητα αλλά αυτοι οι γερμανοι το παρακάνουν....
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
oχι ρε παιδια η Γερμανια πρωτη ???? χαρακιρι θα κανουμε.....καλο ηταν δεν λεω αλλα οχι για πρωτο......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.160
Μέλη
38.990
Νεότερο μέλος
chris.s

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom