Ζητείται Ζητείται εργάτης για Ζάκυνθο

Nik1981

Member
Μηνύματα
225
Likes
208
Ονειρεμένο Ταξίδι
στο χρόνο
Παίδες, θα πάει η κοπέλα μου στη Ζάκυνθο, στην Αγία Τριάδα στη χωρα, στο εξοχικό της μάνας της σε λίγες μέρες.
Ψάχνουν εργάτη να τους καθαρίσει τα χόρτα στην αυλή που πρέπει να έχουν φτάσει στον ουρανό όπως πάντα τέτοια εποχή, αλλά δεν έχει βρει κάτι από τους γνωστούς της. Δεν ξέρουν κάποιον.
Υπάρχει κανένα μέλος του φόρουμ που να μένει Ζάκυνθο και να ξέρει κανέναν εργάτη εκεί στη χώρα, πρόθυμο να αναλάβει την δουλειά αυτή (επί πληρωμή φυσικά)?
Προτιμώ να είναι κάποιο παλιό μέλος, διότι για ευνόητους λόγους μαλλον θα αγνοηθούν μηνύματα από κάποιον που άνοιξε account μόλις είδε την αγγελία, για λόγους εμπιστοσύνης.
Αν κάποιος ξέρει ας στείλει κάποιο προσωπικο μήνυμα
 
D

Delmem38110

Guest
Παίδες, θα πάει η κοπέλα μου στη Ζάκυνθο, στην Αγία Τριάδα στη χωρα, στο εξοχικό της μάνας της σε λίγες μέρες.
Ψάχνουν εργάτη να τους καθαρίσει τα χόρτα στην αυλή που πρέπει να έχουν φτάσει στον ουρανό όπως πάντα τέτοια εποχή, αλλά δεν έχει βρει κάτι από τους γνωστούς της. Δεν ξέρουν κάποιον.
Υπάρχει κανένα μέλος του φόρουμ που να μένει Ζάκυνθο και να ξέρει κανέναν εργάτη εκεί στη χώρα, πρόθυμο να αναλάβει την δουλειά αυτή (επί πληρωμή φυσικά)?
Προτιμώ να είναι κάποιο παλιό μέλος, διότι για ευνόητους λόγους μαλλον θα αγνοηθούν μηνύματα από κάποιον που άνοιξε account μόλις είδε την αγγελία, για λόγους εμπιστοσύνης.
Αν κάποιος ξέρει ας στείλει κάποιο προσωπικο μήνυμα
έχω το ίδιο πρόβλημα κι εγώ αλλά το λύνω με ντόπιους η γείτονες. όχι μέσω φόρουμ.
όλο και κάποιος γνωστός θα έχει μείνει η κάποιος γείτονας για να ρωτήσετε.
η άλλη λύση είναι να αγοράσετε μηχανάκι για κούρεμα. μπορεί να είναι φτηνότερο από αυτό που θα σας πάρει ο εργάτης. δίνω 100 τη φορά.
μπορείς επίσης να πάρεις κάποιον ντόπιο εργολάβο μηχανικό να σας συστήσει κάποιον που μπορεί να κόψει τα χόρτα. η ένα γραφείο καθαρισμού. η κηπουρό.
ψάξε και στον δουλευταρά τελεία τζιαρ, ίσως η καλύτερη λύση.
ρωτώντας πας στην πόλη.
 
Last edited by a moderator:

Nik1981

Member
Μηνύματα
225
Likes
208
Ονειρεμένο Ταξίδι
στο χρόνο
Πάντως ο δουλευταρας είναι τεμπελχανας. Δεν έχει συνεργάτες στη Ζάκυνθο. Οι γνωστοί μας ακόμα τίποτα.
🙄🤔
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom