Ζητείται υπάλληλος για να… παρακολουθεί το Βόρειο Σέλας

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.046
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Το ότι η αγγελία δημοσιεύεται σε ένα site που ονομάζεται e-dimosio.gr θα πρέπει να μας λέει κάτι;
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
539
Likes
2.751
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Μην δηλώνετε συμμετοχή αδικα παιδιά...Εβαλα βυσμα τον θειο του ξαδέλφου μου ,που ειναι στο κομμα και με πήρανε! :haha:
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Το ότι η αγγελία δημοσιεύεται σε ένα site που ονομάζεται e-dimosio.gr θα πρέπει να μας λέει κάτι;
Η θέση πάντως προσφέρεται από τον ιδιωτικό τομέα. Και η αρχική "αποκάλυψη" της αγγελίας έγινε από την Daily Mail. Οι δε αναδημοσιεύσεις έχουν γίνει σε ουκ ολίγα ελληνικά σάιτ, μεταξύ των οποίων και στη Ναυτεμπορική http://www.naftemporiki.gr/story/11...tei-upallilo-gia-na-paratirei-to-boreio-selas. Άρα, όχι, δεν μας λέει κάτι.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.046
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Η θέση πάντως προσφέρεται από τον ιδιωτικό τομέα. Και η αρχική "αποκάλυψη" της αγγελίας έγινε από την Daily Mail. Οι δε αναδημοσιεύσεις έχουν γίνει σε ουκ ολίγα ελληνικά σάιτ, μεταξύ των οποίων και στη Ναυτεμπορική http://www.naftemporiki.gr/story/11...tei-upallilo-gia-na-paratirei-to-boreio-selas. Άρα, όχι, δεν μας λέει κάτι.
Ναι, δε λέω, αλλά είναι λίγο σαν τα σούπερ μάρκετ που βάζουν τις μπύρες δίπλα στις πάνες για μωρά: Μάλλον στοχεύουν στο ίδιο κοινό :)
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Ναι, δε λέω, αλλά είναι λίγο σαν τα σούπερ μάρκετ που βάζουν τις μπύρες δίπλα στις πάνες για μωρά: Μάλλον στοχεύουν στο ίδιο κοινό :)
Οκ, καταλαβαίνω ότι το θέμα προσφέρεται για πλάκα, ας μη μας διαφεύγει ωστόσο ότι η θέση προσφέρεται από ιδιωτική εταιρεία. Κι αυτό αν μη τι άλλο σημαίνει ότι αποτιμάται ως προσοδοφόρα. Δεν νομίζω το φινλανδικό ξενοδοχείο να συλλέγει ψήφους!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
ξεχαστε το την πηρα τη θεση!
αντι να πληρωνομαι ζητησα να τους πληρωνω εγω.
πηρε 4 μερες διαπραγματευσεων (βλ.τηλεοπτικες αδειες) αλλα ενταξει τα καταφερα.
πολικο ψυχος κ σελας τι αλλο να ζητησει μια μεσογειακη που απεχθανεται τον ηλιο;με καθε τιμημα :cool:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ενδιαφέρομαι κι εγώ, αλλά δεν παρέχεται λέει διαμονή...Αν φυτέψουν δύο φοίνικες και κρεμάσουν μια αιώρα, το παρακολουθώ κι εγώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.114
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom