ΗΕLP!!!!!!!!!

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
μπορει να ειναι λιγο ασχετο αλλα ο φιλος μας ο γουγλης δεν με βοηθησε..επειδη δινω αστροφυσικη(ολη την χρονια πηγα δεν πηγα 3 ωρες στο μαθημα) μπορει να μου πει καποιος που ξερει σιγουρα αν οι πλανητοειδεις ειναι το ιδιο με τους πλανητες κ αν οι αστεροειδεις ιδιο με τους αστερες..
Please αν ειναι πολυ βλακεια αυτο που ρωταω μην με βρισετε πολυ..λιγο δεχομαι αλλα οχι πολυ!!!!!!!!!!!!!:(
 

travel story

Member
Μηνύματα
126
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!!
εεεεε,δε ξερω!!!!παντως σε καταλαβαινω,γιατι εχω και εγω εξεταστικη.....:klaps:,αλλα δεν πειραζει,παντα ερχονται καλυτερες μερες....:hug:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
μπορει να ειναι λιγο ασχετο αλλα ο φιλος μας ο γουγλης δεν με βοηθησε..επειδη δινω αστροφυσικη(ολη την χρονια πηγα δεν πηγα 3 ωρες στο μαθημα) μπορει να μου πει καποιος που ξερει σιγουρα αν οι πλανητοειδεις ειναι το ιδιο με τους πλανητες κ αν οι αστεροειδεις ιδιο με τους αστερες..
Please αν ειναι πολυ βλακεια αυτο που ρωταω μην με βρισετε πολυ..λιγο δεχομαι αλλα οχι πολυ!!!!!!!!!!!!!:(
άλλο πάλι και τούτο!!!!!!!!
βρε spore για βγές!!!:cool:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
αστεροειδής=αυτός που μοιάζει με αστέρα
το λέει και η λέξη : ειδής ...είδος αστέρα κλπ
ομοίως και το άλλο που ρωτάς

μπας και μας δουλευεις;;;
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
γεια σας..
ναι εχω παρει βιβλιο αλλα οπως παντα δεν βοηθαει καθολου...θελω να βρω ορισμους για αυτα με βαση παλια θεματα του καθηγητη...Ευχαριστω πολυ παντως!!!!!!!
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
οκ ευχαριστω....να στε καλα παιδια!!!!!!!!!!εχει πεσει πολυ ψαξιμο γιαυτη τη βλακεια...........:rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom