Ημερήσια απόδραση 25ης Μαρτίου (βόρειοι)

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
θα ήθελα και εγώ να δηλώσω όπως και η FRIDA08 παραπάνω, ότι μετά λύπης μου δεν θα μπορέσω να κρασοπεράσω μαζί σας λόγω προγραμματισμένου ταξιδιού. σας εύχομαι να περάσετε σούπερ.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ονειρεμένο Ταξίδι
Διάστημα
Αυτο παλι,τι θα πει;;)....(πολλες αγνωστες λεξεις,βρε καρντασια:bleh:)

Παντως,να περασετε καλα...εμεις εδω κατω τρωμε τη σκονη σας:D
Κατ' αρχάς το έγραψα λάθος... τώρα το είδα.

Κουντουρντίσει έπρεπε να γράψω.

Το οποίο τώρα τι θα πει.....

Θα πει θα κλαίει, θα τσιρίζει, θα τεντώνεται στο καθισματάκι, γενικά θα είναι πολύ ανήσυχος. Με μία λέξη.. θα κουντουρντίσει.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ο Αφέντης, ός τα πανθ' ορά, πληροφορήθηκε για αυτήν την εκδρομή και δήλωσε οτι τα πάμε. Ποιά είμαι εγώ για να τον αμφισβητήσω;
 

evik

Member
Μηνύματα
25
Likes
10
Δεν γνωρίζω κανέναν σας δυστυχώς...:( (ακόμη) Τα παιδιά μεγάλα -έχουν τις παρέες τους οπότε θα έπαιρνα τον σύζυγο και ευκαιρία ήταν να σας γνωρίσω ... αλλά δυστυχώς έχω παρέλαση:icon_redface: Πολύ ζηλεύω - καλά να περάσετε! Φωτος και εντυπώσεις θα δούμε αναρτημένες?
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Θα ήταν μια θαυμάσια ευκαιρία (μιας και έρχεστε προς τα μέρη μας) να ξανασυναντήσω κάποιους από εσάς που έχω γνωρίσει και να γνωρίσω και τους υπόλοιπους, αλλά δυστυχώς έχουμε μπλέξει με νοσοκομεία και δεν θα μπορέσω να σας δω.
Καλά να περάσετε.
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Η μέρα της εκδρομής έφτασε και φαντάζομαι ότι όλοι είμαστε χαρούμενοι γι΄αυτό.... ας συνοψίσουμε λοιπόν το πρόγραμμα μας :
9 παρά τέταρτο συναντιόμαστε στο parking του City gate,
ενημέρωσα το κτήμα Χρυσοχόου ότι θα είμαστε εκεί 10.30 με 11.00 - είναι στη Στράντζα Νάουσας -θα πάμε από Μαρίνα και όχι μέσα από την πόλη της Νάουσας είναι πιο κοντά-
www.chrisohoou.com/gr
και απο κει σε κανένα 10λεπτο στις 12.00 θα είμαστε στο κτήμα Κυρ-Γιάννη στο Γιαννακοχώρι
www.kiryianni.gr
στο οποίο θα δοκιμάσουμε την ενότητα των κρασιών "Το κτήμα στη Νάουσα" (μου ζήτησε η υπεύθυνη να της πω ποιες ετικέτες θα δοκιμάσουμε για να τα έχει ήδη κρυώσει και εγώ διάλεξα αυτά που θεωρώ ότι είναι top)
Στις 13 με 13.30 θα έχουμε τελειώσει και θα οδεύσουμε για Αρκοχώρι εκεί που βρίσκεται η ταβέρνα για φαγητό.
Για μετά βλέπουμε και κάνουμε...
Αγαπητοί συνταξιδιώτες ραντεβού λοιπόν την Τετάρτη το πρωί στις 9 παρά τέταρτο στο City gate.
 

maria.m

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Να περάσετε τέλεια, δυστυχώς δεν το πήρα είδηση νωρίτερα ώστε να δηλώσουμε συμμετοχή έγκαιρα και επιτέλους να γνωρίσω κάποιους από σας από κοντά..
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
Σνιφ σνιφ… δεν θα μπορέσω να έρθω δυστυχώς….
Εύχομαι να έχετε καλό καιρό και να περάσετε τρέλια!!!!
Περιμένουμε φωτογραφίες…
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.673
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Δυστυχώς δεν θα σας ακολουθήσουμε τελικά στη Νάουσα. Προέκυψε μια αναποδιά της τελευταίας στιγμής και δεν θα τα καταφερουμε. Να περάσετε τέλεια, να πιείτε, να τα πείτε και να κανονίσετε τα επόμενα. Θα ήθελα πολύ να σας δω όλους αλλά ελπίζω σε επόμενη ευκαιρία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.576
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom