Ηρθα και εγω στην όμορφη παρέα σας

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
Ψάχνoντας πληροφοριες για ενα ταξίδι που θέλω να κάνω βρήκα την πολυ όμορφη παρέα σας.Με λένε Γιωργο ειμαι 42 ετων μηχανικος αυτοκινητων και χομπυ μου ειναι τα ταξιδια πανω στην γη αλλα και στον πραγματικα υπεροχο κοσμο του βυθου της θαλασσας παρεα με το ζευγαρι μου και στην ζωη και στον βυθο, Γεωργια.Ειναι πολυ ομορφο να κανεις τα ιδια πραγματα που πραγματικα αγαπας και σε γεμιζουν με τον ανθρωπο που αγαπας και ζεις μαζι του. Νιωθω πολυ ομορφα που εχω συνδυασει 3 πραγματα που αγαπω πολυ... ταξιδια-καμπινγκ-καταδυση.
ευχες σε ολους για πολλα και ομορφα ταξιδια.

Γιωργος:D:D:D
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Καλώς ήρθες!!! (ναι ναι εγώ είμαι..!!!)
Μαρία..
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Καλα ταξιδια Γιωργο,και καλες καταδυσεις,φτιαξε και το χαρτη σου,παντως εχεις ωραιες υποβρυχιες φωτογραφιες.
Θα μου αρεσε να διαβαζα και μια υποβρυχια ιστορια.
:welcome2:
 

Lucia86

Member
Μηνύματα
128
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Σικαγο(?)και Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδια,για 3 μηνες!!!
Μου φαινεται οτι θα κανεις πολλους φιλους εδω!
Καλως ηρθες!
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Καλώς ήρθες Γιώργο!
Περιμένω να δω χάρτη και λίστα με τα μέρη που έχεις βουτήξει, για να μας κάνεις να ζηλέψουμε! Καλά ταξίδια και καλές βουτιές.
 

KONSTANTINA

Member
Μηνύματα
66
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ
Γεια σου Γιώργο! Καλώς ήρθες στο travel stories!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
καλως τον Γιώργο και την Γεωργία!!!! μιας και ειστε αυτοκολλητοι... παιδια, καλες βουτιες να εχετε και περιμενουμε να δουμε που θα ταξιδεψετε.... αλλα και που ταξιδεψατε...
 

fosia

Member
Μηνύματα
36
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
είναι υπό συζήτηση
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Καλώς ήρθες υποβρύχιε φίλε!! Ωραίες φωτό. Καλά ταξίδια και καλές και ασφαλείς βουτιές.
 
Μηνύματα
159
Likes
43
Γιώργο και Γεωργία καλωσορίσατε στην παρέα του Travelstories. Επειδή έτυχε να γνωρίζω πριν μερικά χρόνια
κάποιον Γιώργο, μηχανικό αυτοκινήτων και την σύζυγό του Γεωργία, τους οποίους έχασα τα τελευταία χρόνια,
θα ήθελα να μάθω αν στο παρελθόν είχες σχέση με αγώνες αυτοκινήτου. Ανεξαρτήτως αυτού, πολύ θα ήθελα
να μάθω μερικά πράγματα για τις καταδύσεις και τον υποβρύχιο κόσμο. Αν έχεις διαθέσιμο χρόνο, γράψε μερικά
πράγματα για να κατατοπισθούμε και εμείς οι ανίδεοι. Και πάλιν καλωσορίσατε και σας εύχομαι να είστε απόλυτα υγιείς, για να κάνετε πολλά ταξίδια και πολλές καταδύσεις.
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
Καταρχήν σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα.
Μου ζητάτε να γράψω σε ποια μέρη εχω καταδυθεί. Δυστυχώς στο εξωτερικό έχω πάει 1 φορα Μάλτα και 3 φορές ερυθρά θάλασσα η οποία είναι και ο υποβρύχιος παράδεισος. Φυσικά υπάρχουν και άλλα μέρη που κάποια στιγμή ίσως πάω. Το ομορφότερο καταδυτικό ταξίδι ήταν τον Οκτώβρη που μας πέρασε στην νότια ερυθρά θάλασσα. 7 μέρες πάνω σε ένα σκάφος και 3-4 βουτιές την ημέρα και η τελευταία της ημέρας ήταν φυσικά νυχτερινή. Ήταν ότι καλύτερο εχω κάνει στην ζωή μου. Φωτο υπάρχουν πάρα πολλές και όμορφες. Θα ήθελα μόλις βρω χρόνο να γράψω για αυτό το ταξίδι. Φίλε Χρήστο δεν είμαι εγώ. Κάποτε παρακολουθούσα αγώνες αλλά φίλε αν όλη μέρα είσαι μέσα στα αυτοκίνητα τα βαριέσαι. Προτιμώ τον ελεύθερο μου χρόνο να πάρω την παρέα μου τις μπουκαλες μας και να καταδυόμαστε αφήνοντας τα προβλήματα της καθημερινότητας στην επιφάνεια. Για την κατάδυση που θέλεις να μάθεις θα γράψω 2 λόγια κάποια στιγμή γιατί είναι κάτι πολύ απλό και ασφαλές και όχι extreme sport που οι περισσότεροι νομίζουν.
Θα επανέλθω σύντομα.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome: κι απο μενα Γιωργο. Εχω ακουσει οτι η Ερυθρα θαλασσα ειναι απο τα ωραιοτερα μερη για καταδυση , εισαι τυχερος που βουτηξες 3 φορες στην περιοχη.
Εγω ειμαι περισσοτερο του σνορκελινκ αλλα θα ηθελα να δοκιμασω καμια φορα και τα πιο βαθια. Αν μπορεσεις καποτε , πηγαινε στο Μπελιζ ή στο Μεξικο. Επαθα την πλακα μου με μια μονο μασκα..φανταζομαι πως θα ειναι η καταδυση!

Ωραιες οι φωτο σου :).Καλες καταδυσεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom