Ηρθα κ εγω!

Vaso_P

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Με λενε Βασω.Ψαχνοντας πληροφοριες για ταξιδια βρηκα το travel-stories και αποφασισα να γραφτω μια κ τα ταξιδια ειναι τοσο σημαντικα για μενα.Η αληθεια ειναι οτι αργησα λιγο να μπω σε αυτο τον μαγικο κοσμο αλλα τωρα που τον γευτηκα δεν θα σταματησω ποτε :)
Ξεκινησα μολις πριν 4 χρονια να ταξιδευω με τον φιλο μου.Εχουμε παει αρκετες φορες στη Γερμανια(Μοναχο,Φρανκφουρτη,Κολωνια κ καποια πανεμορφα χωριουδακια),εχουμε φιλους εκει.Επισης Αμστερνταμ,Παρισι,Σαλσμπουρκ και για το καλοκαιρι σκεφτομαστε να παμε Λονδινο-Εδιμβουργο.
Ακομα εχω επισκεφθει λιγα μερη αλλα ελπιζω πως θα εχω ευκαιρια να κανω ταξιδια κ να δω τα παντα!
Αν κ ξεκινησα αργα εχω σκοπο να γυρισουμε παντου!
Ονειρο μας ειναι να παμε Αυστραλια/Νεα Ζηλανδια
Ελπιζω να τα καταφερουμε :D
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Με λενε Βασω.Ψαχνοντας πληροφοριες για ταξιδια βρηκα το travel-stories και αποφασισα να γραφτω μια κ τα ταξιδια ειναι τοσο σημαντικα για μενα.Η αληθεια ειναι οτι αργησα λιγο να μπω σε αυτο τον μαγικο κοσμο αλλα τωρα που τον γευτηκα δεν θα σταματησω ποτε :)
Ξεκινησα μολις πριν 4 χρονια να ταξιδευω με τον φιλο μου.Εχουμε παει αρκετες φορες στη Γερμανια(Μοναχο,Φρανκφουρτη,Κολωνια κ καποια πανεμορφα χωριουδακια),εχουμε φιλους εκει.Επισης Αμστερνταμ,Παρισι,Σαλσμπουρκ και για το καλοκαιρι σκεφτομαστε να παμε Λονδινο-Εδιμβουργο.
Ακομα εχω επισκεφθει λιγα μερη αλλα ελπιζω πως θα εχω ευκαιρια να κανω ταξιδια κ να δω τα παντα!
Αν κ ξεκινησα αργα εχω σκοπο να γυρισουμε παντου!
Ονειρο μας ειναι να παμε Αυστραλια/Νεα Ζηλανδια
Ελπιζω να τα καταφερουμε :D
:welcome2:καλη παραμονη στο φορουμ Βασω περιμενουμε τις εντυπωσεις σου
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Βασω καλώς ήρθες!
φτάνει η ευρώπη πιά..
υπάρχουν και άλλοι ήπειροι παραπέρα..:bleh:
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλωσήρθες και καλά ταξίδια! Κι εμένα είναι στα άμεσα σχέδιά μου η Αυστραλία! Έχουμε συγγενείς εκεί και το κάνει κάπως πιο εύκολο για μας! Πάντως αν πας πριν από μένα περιμένω εντυπώσεις!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ορισες Βασω.Βλεπω εχεις παει σε αρκετα μερη της Γερμανιας.Και γω το Σαββατο πεταω για Κολωνια.Σου ευχομαι να βρεθεις στην Αυστραλια το συντομοτερο.
Καλη παραμονη στο φορουμ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom