Κούβα Η Κουβα ετσι και Αλλιως

alma

Member
Μηνύματα
3.726
Likes
15.092
Δηλαδή αυτά από Κούβα?:shock::shock::shock: Πρώτη φορά τόσα αρνητικά σχόλια μαζεμένα.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Κώστα υποκλινομαι στο ταλεντο σου στις μικρες ιστορίες !!
Χωρες για τις οποίες εχει καταναλωθεί πολυ μελάνι τις ξεπετάς σε μισή σελιδα !!
Αυτό ειναι χάρισμα . Διαβασα και τη Καμπότζη και την Κίνα και δηλώνω φαν του γραψιματος σου , περιμενω αναλογες ιστοριες και για άλλα μέρη που εχεις επισκεφτει !!
 
  • Like
Reactions: GTS

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη

TEARY29

Member
Μηνύματα
24
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσία
Τότε που πήγα εγώ, μάλλον έπεσα στις "λίγες", το "σύνολο" θα έλειπε ... :rolleyes:
Αν έχεις πάει στην κούβα και δεν βρήκες πράγματα να σε μαγέψουν ,σίγουρα απ την αρχή επέλεξες λάθος προορισμό!
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Αν έχεις πάει στην κούβα και δεν βρήκες πράγματα να σε μαγέψουν ,σίγουρα απ την αρχή επέλεξες λάθος προορισμό!
Mάλλον λάθος κατάλαβες ... :p
 

TEARY29

Member
Μηνύματα
24
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσία
Mάλλον λάθος κατάλαβες ... :p
Ξέρεις σε ποιά χώρα πας και τις ιδιαιτερότητες της.θεωρώ ότι πρέπει να είσαι εν μέρει προετοιμασμένος,και να προσπαθείς να πάρεις μόνο τα θετικά της,που πραγματικά σε εντυποσιάζουν.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ξέρεις σε ποιά χώρα πας και τις ιδιαιτερότητες της.θεωρώ ότι πρέπει να είσαι εν μέρει προετοιμασμένος,και να προσπαθείς να πάρεις μόνο τα θετικά της,που πραγματικά σε εντυποσιάζουν.
Καλό είναι να διαβάζεις όλη τη συζήτηση για να καταλαβαίνεις και τι λέει ο καθένας.

Ο Σπύρος κάνει εμφανέστατα χιούμορ.Θα το είχες καταλάβει αν δεν διάβαζες αποσπασματικά μια πρόταση μόνο.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλό είναι να διαβάζεις όλη τη συζήτηση για να καταλαβαίνεις και τι λέει ο καθένας.

Ο Σπύρος κάνει εμφανέστατα χιούμορ.Θα το είχες καταλάβει αν δεν διάβαζες αποσπασματικά μια πρόταση μόνο.
... ουφ !!! ... maltakias ευχαριστώ πολύ ...
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Οι κουβανες στο συνολο μετριοτητα και λιγες καλες.
... και λέω, Κικι, όταν πήγα εγώ έπεσα (έτυχα) στις "λίγες" τις καλές, το "σύνολο" (οι πολλές κατά τον φίλο Κώστα) δεν μου "έτυχαν", ... τι στο καλό δεν καταλαβαίνεις ... :bleh:
... αν πω ότι για μένα οι Κουβανες είναι ...κ@ρ@......ς ..θα το καταλάβεις ... :p
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
... και λέω, Κικι, όταν πήγα εγώ έπεσα (έτυχα) στις "λίγες" τις καλές, το "σύνολο" (οι πολλές κατά τον φίλο Κώστα) δεν μου "έτυχαν", ... τι στο καλό δεν καταλαβαίνεις ... :bleh:
... αν πω ότι για μένα οι Κουβανες είναι ...κ@ρ@......ς ..θα το καταλάβεις ... :p
Λοιπον θα τα κάνω λιανά στο φίλο μας , επειδη ημουνα παρεα σου στη Κουβα

Του Σπύρου οι Κουβανες του άρεσαν παρα πολύ , μιλάμε για ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ
κατανοητό τωρα , ελπιζω ( αν και διατηρω μια αμφιβολία :haha:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom