Η Κρητη ζηλεψε και θελει κοπη πιτας!!!

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
εγώ γι αυτό ήμουν σίγουρος. Η Εύα ξέρει να προνοεί

διάβασα τη σελίδα του Όστρια και μόνο για γλυκά γράφει.

κι αν φέρουμε κάτι δικό μας να γίνει κέφι...τι γίνεται παίδες;; ξεροσφύριι;;
Σε επιασα αδιαβαστο....στην ΟΣΤΡΙΑ εχω κανει διδακτορικο απο τα νοιατα μου που εμενα στα Χανια γιατι ηταν γειτονια μου εκει....εχει τα παντα απο καφεδες μεχρι κρυα κουζινα, κρεπες,βαφλες,σαλατες.....δεν ειναι χασαποταβερνα Σουδιανε παιδι μου.....δεν εχουν και το ιδιο πρεστιζ :haha::haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
To καταστατικο λεει στις 6.....μεχρι να μαζευτουμε ολοι......εκει δεν ορκιζομαι...ειναι και αλλοι τις τελευταίας στιγμης.....δεν θα πετυχω το Kokolaki.:russianroulette:....Χανιωτης και απων γινεται ?????:D:D
Την επομενη συναντηση θα τη βαλω στην Ιεραπετρα.....και θα τον δεις πρωτος και καλλιτερος στη λιστα :haha::haha::haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ελα Τζενη μου πρωτα στα Χανια να δεις τα κατατοπια.....και η επομενη συναντηση Ιεραπετρα......θα την οργανωσεις εσυ βεβαια....εμεις ακολουθουμε !!!!:bleh::bleh:
 

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρος
εσύ ξαδέλφη σου τους είχαμε έτοιμους, και μας τη κοπάνησες στη προηγούμενη:haha:
Πάλι καλά..φαντάσου να έδενε το γλυκό, να αποκαταστήσω τώρα και την Εύα, πάει θα ερήμωνε το σόι..:xalara:
Καλά να περάσετε!!!!!!!!
 

kokolaki

Member
Μηνύματα
74
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ηράκλειο
Όπα παρεάκι.. Διακρίνω δύναμη και ζωντάνια.. Παιδιά εγώ τώρα έφτασα Ρέθυμνο. Έφαγα μια πολύ καλή βροχή με τη μηχανή στο δρόμο φεύγοντας από Ηράκλειο. Ελπίζω να μη βρέχει και αύριο και μου τη χαλάσει γιατί θέλω το πρωί να γυρίσουμε και λίγο το νομό. Ο φίλος taver δεν έχει δώσει σημεία ζωής αυτή τη φορά?

Κάτι για αποκατάσταση διάβασα παραπάνω.. Θα ζήσουμε και στιγμές romance δηλαδή; Να φορέσουμε κανένα πουκαμισάκι;
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Όπα παρεάκι.. Διακρίνω δύναμη και ζωντάνια.. Παιδιά εγώ τώρα έφτασα Ρέθυμνο. Έφαγα μια πολύ καλή βροχή με τη μηχανή στο δρόμο φεύγοντας από Ηράκλειο. Ελπίζω να μη βρέχει και αύριο και μου τη χαλάσει γιατί θέλω το πρωί να γυρίσουμε και λίγο το νομό. Ο φίλος taver δεν έχει δώσει σημεία ζωής αυτή τη φορά?

Κάτι για αποκατάσταση διάβασα παραπάνω.. Θα ζήσουμε και στιγμές romance δηλαδή; Να φορέσουμε κανένα πουκαμισάκι;
Aυριο στο Ρεθυμνο εχει συννεφια....θα προλαβεις να εισαι το απογευμα στα Χανια ??? Πρεπει να κανω κρατηση ....

Χασαμε το taver stop μαλλον δεν καλοπαιρασε στα ΤΑΛΑΙΑ ΟΡΗ....
 

kokolaki

Member
Μηνύματα
74
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ηράκλειο
Ε μέχρι τις 18:00 έχουμε χρόνο. Αρκεί να μη βρέχει βέβαια γιατί θα πέσω σε κατάθλιψη αλλιώς. Κάντε κράτηση εσείς για για τους σίγουρους και κολλάμε και εμείς.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.312
Μηνύματα
887.590
Μέλη
38.976
Νεότερο μέλος
Aspalath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom