Νέα Ζηλανδία Η Μέση Γη και το χρονικό του ύπνου, της φαγούρας και…των πτωμάτων

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
.... το απολαυσα αυτο το ταξιδι...ευχαριστω..
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Αχ τι μου κανεις, τι μου κανεις;;;;;; Πωπωπω τι ωραιες εικονες μας περιγραφεις και οι φωτος σου πολυ καλες! Τι να πω για την αγαπημενη μου διαδρομη; Τιποτα, απλα η εικονα τα λεει ολα, απλα ζητησες κατι σε χιονισμενο και ετοιμη η παραγγελια σου!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Πω πω ταχύτητα...ευχαριστώ για τη φωτό
Υπέροχα και χιονισμένα τα βουνά. Να σου πω θα το ήθελα λιγο χιονάκι πασπαλισμένο στις κορφές γύρω από τη λίμνη. Έτσι για φωτογένεια
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
.... το απολαυσα αυτο το ταξιδι...ευχαριστω..
Είναι μια από τις χαρές να μοιράζεσαι εικόνες κι εμπειρίες. Χαίρομαι που μπορώ να ανταποδώσω αυτό που έχω ήδη εισπράξει με τις ιστορίες σας τόσο καιρό: να ταξιδεύω με τη φαντασία (....και να το προγραμματίζω βεβαίως βεβαίως)
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Πολύ χαλαρωτικό το τελευταίο κεφάλαιο και με τις φωτό!!!σούπερ!αλλά περιμένω κι εγώ όπως και οι υπόλοιποι να μάθουμε και για τα "πτώματα''και μας αργείς,μας αργείς:haha:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Το ξέρω ότι βρίσκεσαι χαμένος κάπου στην Ισλανδία την οποία ακόμα δεν έχω αρχίσει να διαβάζω γιατί μου τέλειωσαν τα χάπια, αλλά μήπως να έγραφες και εκείνο το τελευταίο κεφάλαιο να διαβάσουμε τα περί πτωμάτων; Έτσι για να σταματήσω να σκέφτομαι τους Aragorn, Gimli, Legolas να τρέχουν στο κατόπι σας, δεν θέλω να σε πιέσω με την ησυχία σου, ως τις 12.00 να έχεις τελειώσει.
 
Last edited by a moderator:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Το ξέρω ότι βρίσκεσαι χαμένος κάπου στην Ισλανδία την οποία ακόμα δεν έχω αρχίσει να διαβάζω γιατί μου τέλειωσαν τα χάπια, αλλά μήπως να έγραφες και εκείνο το τελευταίο κεφάλαιο να διαβάσουμε τα περί πτωμάτων; Έτσι για να σταματήσω να σκέφτομαι τους Aragorn, Gimli, Legolasνα τρέχουν στο κατόπι σας, δεν θέλω να σε πιέσω με την ησυχία σου, ως τις 12.00 να έχεις τελειώσει.
Περνώ τη φάση ισλανδοπληξίας. Το ηφαίστειο φταίει. Μόλις ολοκληρώσω σε 2 κεφάλαια και απεξαρτηθώ θα επανέλθω στα πτώματα. Εντός εβδομάδος εκτός απροόπτου
 
Last edited by a moderator:

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Περνώ τη φάση ισλανδοπληξίας. Το ηφαίστειο φταίει. Μόλις ολοκληρώσω σε 2 κεφάλαια και απεξαρτηθώ θα επανέλθω στα πτώματα. Εντός εβδομάδος εκτός απροόπτου
Απολογούμαι...έφθασα με χρονοκαθυστέρηση...:oops::oops:...υπέροχη και αυτή η περιγραφή...:D όταν τελειώσει η ισλανδοαφήγηση...μη μας ξεχάσεις ;) με τρώει κι εμένα η περιέργεια για τα πτώματα...:shock:
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Διάβασα όλη την ιστορία μαζεμένη και ενθουσιάστηκα! Και οι φωτογραφίες υπέροχες! Πού να πρωτοπρολάβω να ονειρευτώ ταξίδι μ'όλα αυτά που διαβάζω στο forum;
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Διάβασα όλη την ιστορία μαζεμένη και ενθουσιάστηκα! Και οι φωτογραφίες υπέροχες! Πού να πρωτοπρολάβω να ονειρευτώ ταξίδι μ'όλα αυτά που διαβάζω στο forum;
Είδες τι έχουμε πάθει εδώ μέσα;;; :lol:
Αυτά κάνουν οι κακές συναναστροφές
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
hydronetta, αποκομίζω από τας περιγραφάς σου ότι κακοπέρασες εκεί, και πολύ συμπάσχω. Θέλω να κακοπεράσω και εγώ κατά αυτόν τον τρόπο!!!!
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Τι ωραια ιστορια!!!!!!!!!:clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.410
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom