Η πρώτη μου εμπειρία και σήμερα

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Ευχαριστώ για το welcome, βλέπω από τον ταξιδιωτικό σου χάρτη ότι έχεις φθάσει μέχρι τα βάθη της ανατολής, οπότε γνωρίζεις κάτι γι αυτό που ακούω από παλιά και έχει μείνει στα βάθη του μυαλού μου τι σημαίνει "υπερσιβηρικός" ; έχει σχέση με το interRail που χρησιμοποιούσα σε νεαρότερη ηλικία; είναι μία διαδρομή απλά που ξεκινάει από την Ευρώπη και επιλέγεις μέχρι που θα φθάσεις; θα ήθελα να με κατατοπίσει κάποιος πάνω σε αυτό το θέμα.
χαχαχα, Renar ειναι ενα τρικ του χαρτη, δυστυχως... δεν εχω κανει υπερσιβηρικο!!!:(
Εχω στο Ρωσικο "μενου" μου, 4 πολεις μονο!
Στο μονο που μπορω να σε βοηθησω ειναι το link, του Φίλου Δημητρη dk,
http://www.travelstories.gr/showthread.php?t=510&highlight=%F5%F0%E5%F1%F3%E9%E2%E7%F1%E9%EA%EF%F2
 

MAXH

Member
Μηνύματα
11
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
βιετναμ-καμποτζη
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
RENAR γειά σου είμαι και εγώ νέο μέλος της παρές έχω κάνει αρκετά ταξίδια μόνη μου συνήθως με γκούπ όμως σε τέτοιους προορισμούς.
Το γκρουπ σε πάει εκει που θέλει το γραφείο αλλά έως τώρα έχω σταθεί τυχερή και οι συνταξιδιώτες μου ήταν πολύ ενδιαφέροντα και συνεργάσιμα άτομα αυτό έχει βοηθήσει στο να έχω μια θετική εικόνα για τα ομαδικά ταξίδια κάτι για το οποίο ήμουν πολύ αρνητική παλιότερα. Το ΠΕΡΟΥ είναι στους στόχου μου για το επόμενο καλοκαίρι δεν είμαι σίγουρη αν θα τα καταφέρω θα δούμε.
Σε ζηλεύω πάντως που ξεκίνησες τόσο νωρίς τα ταξίδια από μόνη σου εγώ πέρασαν αρκετά χρόνια μέχρι να το αποφασίσω.
Ποτέ δεν είναι αργά.
Πάντως αν τελικά δεν βρεις παρέα πήγαινε μόνη σου αφού μπορείς να το οργανώσεις μην το αφήσεις

Θα τα πούμε πάλι
Καλώς ήρθες

ΜΑΧΗ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.734
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom