Σερβία Η χρυσή επέτειος των χάλκινων της Guca.

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
ρε παιδια...εχει κανεις να προτεινει κανενα ξενοδοχειο ή κατι τετοιο στη Guca για το φετεινο φεστιβαλ!!Λεω να παω οδικως με ενα φιλαρακι για καμια βδομαδα!!!:clap:
Πληροφορίες για το θέμα της διαμονής : εδώ
Αντιγράφω περιληπτικά :
"Στο χωριό υπάρχει ακόμα ένα μικρό ξενοδοχείο το Zlatna Truba (τηλ. 032/854459), με 31 μόνο δωμάτια. Εξωτερικά φαίνεται αξιοπρεπές, βρίσκεται εντελώς στο κέντρο του οικισμού, κάτι που από τη μία είναι καλό, από την άλλη μπορεί να μην σε αφήνει να κοιμηθείς ούτε μέρα, ούτε βράδυ. Η τιμή του είναι καλή, 30?/άτομο/βράδυ και πρέπει να γίνει κράτηση τουλάχιστον 3-4 μήνες πριν. Επίσης και ένα μικρό μοτέλ 6 δωματίων το μοτέλ As (τηλ. 032/855790) λίγο πιο μακριά από το κέντρο"
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
το ξενοδοχείο ξέχνα το όπως σου είπε και ο galat είναι πολύ αργά αφου δεν έχει πολλά δωμάτια και σίγουρα μεχρί τώρα είναι κλεισμένα.

Αν δεν σε αγχώνει μπορείς να πας και χωρίς κράτηση και εκεί να βρείς κάτι αφού πάρα πολύ από τους κατοίκους ενοικίαζούν τα σπίτια τους και συγκεκριμένα ξεχώριστα δωμάτια του σπιτιού (με κεινόχρηστο μπάνιο, πως και αλλιώς) και φεύγουν εκείνες τις ημέρες....για τις τιμές δεν θα μπορέσω να σου πω πολλά αφού έχω 4 χρόνια να πάω αλλά παλιά ήταν στα 15-20 ευρώ το κρεβάτι με μεγάλη πιθανότητα να έχει αλλάξεί η τιμή τους.....δες το...ότι θα βρείς έτσι θα βρείς σίγουρα, μόνο αν δεν σε πειράζει να πας χωρίς κάτι βέβαιο...... και μην αγχώνεσαι μόλις φτάσεις θα ξεχάσεις όλα να μην σου πω θα σου έρθει να κοιμηθείς και έξω :haha::haha::haha::haha::haha:
σου βρήκα αυτό
http://translate.google.com/transla...stguca.com/content/view/18/35/&langpair=sr|el

καλά να περάσεις
 

SPSIETOS

Member
Μηνύματα
9
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
guca - Σερβια
Ταξίδι-Όνειρο
χονγκ-κονγκ
το ξενοδοχείο ξέχνα το όπως σου είπε και ο galat είναι πολύ αργά αφου δεν έχει πολλά δωμάτια και σίγουρα μεχρί τώρα είναι κλεισμένα.

Αν δεν σε αγχώνει μπορείς να πας και χωρίς κράτηση και εκεί να βρείς κάτι αφού πάρα πολύ από τους κατοίκους ενοικίαζούν τα σπίτια τους και συγκεκριμένα ξεχώριστα δωμάτια του σπιτιού (με κεινόχρηστο μπάνιο, πως και αλλιώς) και φεύγουν εκείνες τις ημέρες....για τις τιμές δεν θα μπορέσω να σου πω πολλά αφού έχω 4 χρόνια να πάω αλλά παλιά ήταν στα 15-20 ευρώ το κρεβάτι με μεγάλη πιθανότητα να έχει αλλάξεί η τιμή τους.....δες το...ότι θα βρείς έτσι θα βρείς σίγουρα, μόνο αν δεν σε πειράζει να πας χωρίς κάτι βέβαιο...... και μην αγχώνεσαι μόλις φτάσεις θα ξεχάσεις όλα να μην σου πω θα σου έρθει να κοιμηθείς και έξω :haha::haha::haha::haha::haha:
σου βρήκα αυτό
http://translate.google.com/translate?client=tmpg&hl=en&u=http%3A%2F%2Fturistguca.com%2Fcontent%2Fview%2F18%2F35%2F&langpair=sr|el

καλά να περάσεις
:clap::clap::clap:thanks Ivana:p:p:p.το πιο πιθανο τελικα ειναι να παω χυμα!!!θα εχω μαζι μου τη σκηνη και αν βρεθει κανα φτηνο δωματιακι,το βλεπουμε!!!Αλλος για Guca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Alexis K

Member
Μηνύματα
28
Likes
31
Θα πάω κι εγώ φέτος από τις 12-15/8.
Λόγω περιορισμένου χρόνου έκλεισα με το τουριστικό γραφείο Art on the road(www.artontheroad.gr), απο Θεσσαλονίκη. Μεταφορικά και 2 διανυκτερεύσεις 160 ευρώ.
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Για όσους ετοιμάζεστε για το φετεινό φεστιβάλ στην Guca, ένα χαρακτηριστικό τραγούδι του Fejat Sejdic, για να ανάβουν τα αίματα...

 

SPSIETOS

Member
Μηνύματα
9
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
guca - Σερβια
Ταξίδι-Όνειρο
χονγκ-κονγκ
Θα πάω κι εγώ φέτος από τις 12-15/8.
Λόγω περιορισμένου χρόνου έκλεισα με το τουριστικό γραφείο Art on the road(www.artontheroad.gr), απο Θεσσαλονίκη. Μεταφορικά και 2 διανυκτερεύσεις 160 ευρώ.
...μια χαρα...μπορει να βρεθουμε καπου εκει!!!!καλα να περασουμε!!!!
:clap::clap::clap::clap::clap:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
αλήθεια, στο Gucca υπάρχουν κάμπινγκ φθηνά; κοίταζα στην ιστοσελείδα και κάτι διάβασα 20 ευρώ το άτομο για την νύχτα :shock: τα οποία είναι πάμπολα για κάμπινγκ.
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δεν ξέρω τις τιμές για τα κάμπιγκ, αλλά σίγουρα θα είναι τσιμπημένες, γιατί προσπαθούν σε 4 μέρες να βγάλουν τα λεφτά ενός χρόνου (ή περίπου). Όμως υπάρχει και η δυνατότητα του ελεύθερου κάμπιγκ, που γίνεται σε πολλά σημεία σε όλο τον οικισμό. Το κάμπιγκ με πληρωμή φαντάζομαι ότι αναφέρεται κατά κύριο λόγο σε κάμπιγκ σε αυλές σπιτιών (εκεί που έμεινα μερικές αυλές ήταν υπέροχες μέσα στο πράσινο) και σου προσφέρουν την δυνατότητα τουαλέττας και ντους, κάτι που δεν έχεις στο ελεύθερο κάμπιγκ.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ελεύθερο λες; καλό, θα πρεπει να το ψάξω, έχω καιρό ακόμα :)
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λες να πληρώνουν αυτοί;

ai975.photobucket.com_albums_ae236_galat2000_GUCA_GUCA4.jpg_7025fe97923a8addcdd0f50b658d10ae.jpg


ai975.photobucket.com_albums_ae236_galat2000_GUCA_GUCA31.jpg_7025fe97923a8addcdd0f50b658d10ae.jpg
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Υπάρχει και αυτός ο συνδυασμός

ai975.photobucket.com_albums_ae236_galat2000_GUCA_GUCA23.jpg_7025fe97923a8addcdd0f50b658d10ae.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.769
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom