Η Lufthansa καλύτερη της Ευρώπης

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Καθυστερήσεις μπορούν να υπάρξουν παντού και πάντα.
 
Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Συμφωνω απολυτα. Δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασματα απο μεμονωμενα γεγονοτα. Και μενα μου ετυχε πανω απο μισαωρη καθυστερηση στο τρενο απο ινσμπρουκ για μοναχο. Θα ηταν αφελες απο αυτο το γεγονος να χαρακτηρισω αφερεγγυους τους γερμανικους σιδηροδρομους. Η αληθεια βεβαια πως οταν σου συμβαινει απο εκει που δεν το περιμενεις, εκνευριζεσαι περισσοτερο!!!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κι εμένα μου έτυχε σε διαδρομή από Dusseldorf προς Κολονία να έχω κάποια καθυστέρηση 10 λεπτών λόγο τεχνικής βλάβης, αλλά μας ενημέρωσαν άμεσα για την καθυστέρηση αλλά και για την αιτία της. Το πιο εκνευριστικό θα ήταν να σταματήσουν ξαφνικά στη μέση του πουθενά (όπως συμβαίνει εδώ) και να μη σου δίνουν αναφορά για τίποτα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ποιός είπε ότι η LH δεν έχει καθυστερήσεις? Σχεδόν ΠΑΝΤΑ καθυστερεί η αναχώρηση 5-10 λεπτά τουλάχιστον. Θυμάμαι μέχρι και 100 λεπτά καθυστέρηση στην αναμονή για απογείωση από το JFK.
Απλά έχει πολύ σπάνια καθυστερήσεις στην ώρα άφιξης (όταν έχει καθυστερήσει, πετάει με μεγαλύτερη ταχύτητα, καταναλώνοντας περισσότερα καύσιμα).
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
καλά τωρά σοβαρολογούμε? 5-10 θεωρήται καθυστέρηση?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
καλά τωρά σοβαρολογούμε? 5-10 θεωρήται καθυστέρηση?
Όταν έχεις connection με επόμενη πτήση κάπου 30 λεπτά μετά την άφιξή σου, 5-10 λεπτά καθυστέρηση μπορεί να κάνουν πολύ μεγάλη διαφορά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom