Qatar Airways Qatar Airways - Δρομολόγια από Ελλάδα

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.933
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Απο οτι ειδα το συγκεκριμενο ξεκιναει απο 1/10. Πιστευω η επιτυχια του αντιστοιχου απο την Αθηνα θα κριθει απο τις τιμες, αν οι τιμες ειναι 700+ ακομα και για off season, δυσκολα θα εχει επιτυχια οταν βρισκεις και 450€ με ανταποκριση
Από ότι είδες? Πού είδες?
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Το θέμα είναι να βάλει καμία προσφορά της προκοπής, όπως τον Ιανουάριο του 2015 που είχε γίνει χαμός.:clap::clap:
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Εγώ μόλις γύρισα από Πεκίνο, που έκλεισα τον Γενάρη του ‘17 με 396 ευρώ από Αθήνα. Πάλι τον Γενάρη κάτι γενναίο θα γίνει.
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Αυτό το Γενάρη περιμένουμε... άντε να δούμε, φέτος που κλείνει και 20 χρόνια θα κάνει κάτι γενναιόδωρο
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Μήπως έρθει κάτι σε Black Friday?
Έχω την εντύπωση ότι από το πρωί της 24ης Νοεμβρίου θα είμαστε στο πόδι...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.302
Likes
5.037
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το θέμα είναι να βάλει καμία προσφορά της προκοπής, όπως τον Ιανουάριο του 2015 που είχε γίνει χαμός.:clap::clap:
Τόσο καιρό οι Βόρειοι γκρινιάζανε που δεν είχανε επιλογές και έπρεπε να πετάνε Αθήνα για connection. Tώρα που αποκτάνε υπερσύνδεση με Ντόχα πάλι γκρινιάζουν για τις τιμές...:haha:
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Τόσο καιρό οι Βόρειοι γκρινιάζανε που δεν είχανε επιλογές και έπρεπε να πετάνε Αθήνα για connection. Tώρα που αποκτάνε υπερσύνδεση με Ντόχα πάλι γκρινιάζουν για τις τιμές...:haha:
Είμαστε αχάριστοι, είδες? :D
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ μόλις γύρισα από Πεκίνο, που έκλεισα τον Γενάρη του ‘17 με 396 ευρώ από Αθήνα. Πάλι τον Γενάρη κάτι γενναίο θα γίνει.
Οχι τέτοιο ομως...396 δεν ειναι κ τπτ γενναιο οπως ειναι οι τιμες τωρα για Κίνα. 396 για Μελβουρνη μάλιστα.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.613
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom