Qatar Airways Qatar Airways - Δρομολόγια από Ελλάδα

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
396 με Qatar για Κίνα απο Ελλάδα;
Ε ναι. Κατι γενναιο θα ηταν 396 για down under. Είναι προσφορα γενναια δηλ τα 396 αμα βλεπω για την αλλη βδομαδα 450 για Κινα? Κ με εταιρεια κλασεις ανωτερη. Δηλ Alitalia.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ε ναι. Κατι γενναιο θα ηταν 396 για down under. Είναι προσφορα γενναια δηλ τα 396 αμα βλεπω για την αλλη βδομαδα 450 για Κινα? Κ με εταιρεια κλασεις ανωτερη. Δηλ Alitalia.
Ε ναι. Κατι γενναιο θα ηταν 396 για down under. Είναι προσφορα γενναια δηλ τα 396 αμα βλεπω για την αλλη βδομαδα 450 για Κινα? Κ με εταιρεια κλασεις ανωτερη. Δηλ Alitalia.
Που στο καλο ειναι τα 395 ή τα 450 για Κίνα από Ελλάδα;Προσπαθώ αλλά δε βρίσκω!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Που στο καλο ειναι τα 395 ή τα 450 για Κίνα από Ελλάδα;Προσπαθώ αλλά δε βρίσκω!
Γιατί τόση πρεμούρα κι εσύ με την Κίνα πια; Θα ψάχνεις να βρεις χέρια για να μουτζώνεις μετά...
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Που στο καλο ειναι τα 395 ή τα 450 για Κίνα από Ελλάδα;Προσπαθώ αλλά δε βρίσκω!
Τόσο έκλεισα τον περασμένο Γενάρη εγώ, από Αθήνα Πεκίνο, με την τότε προσφορά της Κατάρ. Δεν ξέρω αν είναι καλύτερη η Alitalia, δεδομένου ότι με 24 ευρώ πας oryx lounge, ή παίρνεις δωρεάν διαμονή σε 5άστερο στη Doha (Westin, Radisson blue κλπ.). Εγώ τα τελευταία χρόνια με την Qatar έχω κακομάθει.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Τόσο έκλεισα τον περασμένο Γενάρη εγώ, από Αθήνα Πεκίνο, με την τότε προσφορά της Κατάρ. Δεν ξέρω αν είναι καλύτερη η Alitalia, δεδομένου ότι με 24 ευρώ πας oryx lounge, ή παίρνεις δωρεάν διαμονή σε 5άστερο στη Doha (Westin, Radisson blue κλπ.). Εγώ τα τελευταία χρόνια με την Qatar έχω κακομάθει.
Δε λέω για την περσινή, αυτή οκ, για τώρα με την Alitalia που λέει ο @Samion
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
ναι...και ξεκινάει με την ελκυστική τιμή για το Θεσ/νίκη - Ντόχα των 700-800 ευρώ...
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.476
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom