Θάσος Θάσος για τρίτη φορά

Irouli

Member
Μηνύματα
113
Likes
146
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Χαιρετώ την παρέα. Κάποιες πληροφορίες θα ήθελα. Προγραμματίζουμε να πάμε 3 ή 4 νύχτες στη Θάσο οδικώς από Θεσσαλονίκη (τέλος Ιουλίου). Θα ήθελα να μου πείτε σε ποια περιοχή προτείνετε να είναι η διαμονή-βάση (να υπάρχουν ποιοτικές επιλογές για φαγητό-καφέ-ποτό κυρίως το βράδυ, χαλαρά όχι clubs).-κάποιες προτάσεις ενδεικτικά; Την μέρα θα τη βγάζουμε λογικά κάθε μέρα και σε άλλη παραλία. Άρα θέλω 3 παραλίες (οργανωμένες μόνο) και με τι επιλογές φαγητού συνδυάζονται). Ευχαριστώ. Καλό καλοκαίρι να έχουμε.
Καλυτερα να ψαξεις για λιμενα ξενοδοχειο που ειναι η "πρωτευουσα" και εχει τα παντα.
Οσο για παραλιες σιγουρα χρυση αμμουδια, σαλιαρα η πορτο βαθυ, παραδεισος, αλυκη, παχυς
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
512
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Λιμένας διαμονή-Παναγία φαγητό σούβλες και τέτοια-Παραλίες εκεί κοντά Χρυσή Αμμουδιά-Σαλιάρα-Λα Σκάλα-Νυστέρι
 

LunaK

Member
Μηνύματα
13
Likes
7
Καλησπέρα!Επαναφέρω το θέμα με την ελπίδα επικαιροποιημένης πληροφόρησης ,που πάντα παρέχεται!Θα προτείνατε το νησί σε νεο ζευγάρι;Είμαι επιφυλακτική διοτι ακούω οτι είναι οικογενειακο μερος!Δεν αποζηταμε κλαμπινγκ αλλά 2 ωραια μέρη για φαγητό και ποτό ,αποφεύγοντας κατά προτίμηση τους πολλούς Βαλκάνιους τουρίστες που θυμίζουν Ολυμπιακή ακτη Πιερίας το 2000(με όλο τον σεβασμό στην πόλη του Ολύμπου😉)Ευχαριστώ!
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
512
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Δύο μέρη για φαγητό και ποτό έχει παντού στην Ελλάδα δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς ρωτάς.
 

rev26

Member
Μηνύματα
195
Likes
119
Καλησπέρα!Επαναφέρω το θέμα με την ελπίδα επικαιροποιημένης πληροφόρησης ,που πάντα παρέχεται!Θα προτείνατε το νησί σε νεο ζευγάρι;Είμαι επιφυλακτική διοτι ακούω οτι είναι οικογενειακο μερος!Δεν αποζηταμε κλαμπινγκ αλλά 2 ωραια μέρη για φαγητό και ποτό ,αποφεύγοντας κατά προτίμηση τους πολλούς Βαλκάνιους τουρίστες που θυμίζουν Ολυμπιακή ακτη Πιερίας το 2000(με όλο τον σεβασμό στην πόλη του Ολύμπου😉)Ευχαριστώ!
Πηγαίνετε στο meli suites και meli suites isle ,πάρτε τηλ για καλύτερη τιμή και θα περάσετε τέλεια!!!!Θα πήγαινα ξανά και ξανά και ξανά!!
 

LunaK

Member
Μηνύματα
13
Likes
7
Πηγαίνετε στο meli suites και meli suites isle ,πάρτε τηλ για καλύτερη τιμή και θα περάσετε τέλεια!!!!Θα πήγαινα ξανά και ξανά και ξανά!!
Ευχαριστώ πάρα πολύ για την πρόταση.Φαίνεται φανταστικό!!😃

Nikoleta 05 ίσως ήμουν ασαφής,συγγνώμη!Εννοώ αν υπάρχει κάποια πρόταση για "δοκιμασμένα" μαγαζιά ,παραλίες κλπ που δεν είναι τοσο εμπορικα και αξίζουν επίσκεψη,καθοτι κριτικές στο ίντερνετ βλέπω μονο απο ξένους τουρίστες!Καθε πληροφορία ευπρόσδεκτη😇
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.707
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom