Θέλει κανείς κουκλάκι Travelstories?

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μέσα στις σημαντικές δουλειές που κάνω στο site αυτό το διάστημα, είναι και το ψάξιμο για να βρω κουκλάκια/αρκουδάκια που να φοράνε μπλούζα με το σήμα του Travelstories επάνω. :haha:

Σκοπός είναι να τα μοιράσουμε στα μέλη και να τα παίρνετε μαζί σας να τα βγάζετε φωτογραφίες στα διάφορα μέρη που ταξιδεύετε. Έτσι, μετά από τα μπλουζάκια του Travelstories που κάποτε όργωναν τον πλανήτη, τώρα θα έχουμε το αρκουδάκι Travelstories που θα ταξιδεύει παντού :bleh: :bleh:

Ψήνεστε; :D



mock+up.jpg
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Υπέροχα. Αν έχει κανείς εταιρεία marketing που να φτιάχνει τέτοια πράγματα Ελλάδα στείλτε μου ένα μήνυμα, αλλιώς θα τα παραγγείλω από το εξωτερικό που όμως κοπανάνε τα μεταφορικά.
 
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
Θέλω αρκουδάκι ταξιδιάρικο!!! Το φαντάζομαι με φόντο μέρη εξωτικά και μακρινά και τρελαίνομαι! Πάντα ήθελα έναν travel buddy (εκτός από τον σύντροφο ο οποίος δεν μου κάθεται σχεδόν ποτέ να ποζάρει)!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όχι, και κάποια στιγμή που είχαμε φτιάξει δεν ενδιαφέρθηκε ο κόσμος.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.808
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δίκιο έχεις, εγώ αναφερόμουν στη δεύτερη απόπειρα με τα μπλουζάκια. Την πρώτη φορά που τα είχαμε φτιάξει τα είχα αγοράσει εγώ μαζικά και μετά τα μοιράσαμε αν θυμάμαι καλά (?)

Τη δεύτερη φορά χρησιμοποιήσαμε ένα υφιστάμενο μαγαζί που τα τύπωνε κατά παραγγελία, και νομίζω εκεί ήταν που δεν υπήρξε ανταπόκριση.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.808
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δίκιο έχεις, εγώ αναφερόμουν στη δεύτερη απόπειρα με τα μπλουζάκια. Την πρώτη φορά που τα είχαμε φτιάξει τα είχα αγοράσει εγώ μαζικά και μετά τα μοιράσαμε αν θυμάμαι καλά (?)

Τη δεύτερη φορά χρησιμοποιήσαμε ένα υφιστάμενο μαγαζί που τα τύπωνε κατά παραγγελία, και νομίζω εκεί ήταν που δεν υπήρξε ανταπόκριση.
Νομίζω ήταν τη δεύτερη φορά που πήρα εγώ κι αν θυμάμαι καλά έκαναν 10 ευρώ το ένα. Ποιοτικά, πάντως, ήταν πολύ καλά.

Όσον αφορά τα αρκουδάκια, νομίζω είναι καλή ιδέα. Φέτος στο Ομάν ήταν ένας ένας Γάλλος που έβγαζε φωτογραφία ένα ανθρωπάκι playmobil όπου πήγαινε. Έχω δει άλλον να χρησιμοποιεί ένα μπαλάκι του γκολφ ζωγραφισμένο σαν ανθρώπινο χαμογελαστό κεφάλι. Το ιδανικό για την περίπτωσή μας θα ήταν αρκουδάκι που να γράφει το όνομα (nick) του μέλους, αλλά αυτό δε νομίζω ότι είναι εφικτό.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Άρα δε τα θυμάμαι εγώ καλά, παίζει νάχω χάσει το μυαλό μου τελευταία, μη δίνεις σημασία.

Αρκουδάκι με το όνομα του κάθε μέλους μπορούμε να φτιάξουμε αλλά θα κοστίζει αρκετά - αυτό που ήθελα εγώ να κάνω είναι να πάρω μαζικά τα αρκουδάκια με το σήμα του σάιτ και να τα μοιράσουμε κάποια ταχυδρομικά, κάποια σε συναντήσεις, κλπ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom