Ταϊλάνδη Θα ξαναπηγαίνατε Ταϊλάνδη?

Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
North Thailand
Ταξίδι-Όνειρο
Doi Inthanon Park
Θα ξαναπηγαίνατε Ταϊλάνδη?
Ποιά τοποθεσία σας άρεσε ποιο πολύ?
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η Ταυλανδη ειμαι μια πανεμορφη χωρα που συνδυαζει πολλα αξιοθεατα και δραστηριοτητεs. Επισηs ειναι ευκολο να ταξιδεψει κανειs εκει ανεξαρτητα- δεν ειναι τυχαιο που σε πολλα σαιτ την προτεινουν για πρωτο ταξιδι.
Εχει λοιπον παρα πολλουs επισκεπτεs που πανε ξανα και ξανα. Με λιγα λογια ειναι κολλημα!
Κι εγω σιγουρα θα ξαναπαω καποτε , αν και προτιμω να πηγαινω σε νεουs προορισμουs καθε φορα.
Απο τα μερη που ειδα (τα λιγοστα) μου αρεσαν τα Κο Ταο και Κο Σαμουι και φυσικα τα απιθανα Πιπι που ευτυχωs τα προλαβα στην αρχικη τουs μορφη.

Την επομενη φορα θα προτιμησω τα εθνικα παρκα Καο Λακ και Καο Σοκ και απο κει και περα Κραμπι και επαρχια Τρανγκ και οσο παει νοτια προs συνορα με Μαλαισια.
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Θα ξαναπαω ΧΑΛΑΡΑ!!!!!
Μακαρι καποια στιγμη να μπορεσω να μεινω εκει 2-3 μηνες ωστε να τη γυρίσω ολόκληρη!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Κανετε καποιο γκαλοπ???
Κανεις δεν παει στην Ταυλανδη μονο μια φορα.
Παντα θα υπαρχει μεσα σου και το σιγουρο ειναι οτι θα ξαναπας
που θα ξαναπας ??
μα στο επομενο απο εκει που αφησες την τελευταια φορα.!!!!!!!!
 

Gas

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σεβιλλη
Ταξίδι-Όνειρο
Ζανζιβαρη
Θαυμασια χωρα, αφηνει αφωνο τον επισκεπτη με τα υπεροχα εθνικα παρκα της και τους ανθρωπους που εκφραζουν στον υπερθετικο βαθμο την ασιατικη κουλτουρα:clap:Εχω παει ηδη 2 φορες και απο την ωρα που γυρισα προγραμματιζω την επομενη εξορμηση:D
 

jimmys

Member
Μηνύματα
42
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΙΜΑΙΑ Η ΤΟΥΡΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Που αλλου? ΤHAILAND
χρειαζετε και ερωτημα? Αυτο ειναι νομος,οποιος παει ξαναπαει,εκτος και αν ειναι παντρεμενος και πεφτει βουρδουλας!Οταν θα πας μαλλον μετα θα ρωτας ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ Η ΟΧΙ?!
 

Dimitra-p

Member
Μηνύματα
8
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
mmmm.....????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Πήγα το 2004, 3 μήνες πριν το τσουνάμι, για 25 ημέρες! Ακόμα το ονειρεύομαι! Θα ξαναπάω σίγουρα! Βαριέμαι μόνο αυτήν την 10ωρη πτήση. 'Ισως πάω μέσω Μπαχρέιν για αλλαγή..
 

timos

Member
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ταιλανδη
Ταξίδι-Όνειρο
γκαλαπαγκο νησια
thailand is my dream place on earth............

ξεκινησα πριν 10 χρονια να επισκεπτομαι την χωρα.
ακομη και σημερα οποτε μπορω περναω τουλαχιστον 4-5 μηνες το χρονο στη χωρα.
η δουλιαμου βλεπετε..............................................

φιλικα
τιμος
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
χρειαζετε και ερωτημα? Αυτο ειναι νομος,οποιος παει ξαναπαει,εκτος και αν ειναι παντρεμενος και πεφτει βουρδουλας!Οταν θα πας μαλλον μετα θα ρωτας ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ Η ΟΧΙ?!
Έλα όμως που κάθε νόμος έχει και τις εξαιρέσεις του... Με τόσες χώρες που υπάρχουν στο κόσμο για κανένα stop over ίσως... Δύο φορές είναι αρκετά... Υπερτιμημένη του κερατά...
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Εχοντας πάει μόνο Μπανγκόκ και Πουκέτ και έχοντας θαυμάσιες εντυπώσεις, σίγουρα θα ξαναπάω, αυτή τη φορά σε μέρος πιο ήρεμο!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Γιατί??? Τι κακό έχω κάνει για να ξαναπάω?
Η μοναδική περίπτωση να πατήσω το ποδάρι μου εκεί πάλι, είναι να με απειλήσουν ότι θα μου κάνουν φάλαγγα, θα μου κάψουν το σπίτι, θα μου βγάλουν τα νύχια, θα με κουρέψουν γουλί και θα μου επιβάλουν ως γείτονα γνωστό Ελληνα γκαντέμη πολιτικό.
Αν δεν με απειλήσουν με τα παραπάνω η απάντηση είναι αρνητική. Οχι!! Δεν θα ξαναπήγαινα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom