Θεατρικές παραστάσεις

pemi

Member
Μηνύματα
24
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο ακομα...
Ταξίδι-Όνειρο
να παω παντουυυυ!!!
όλο καλά λόγια για τον Αντίνοο ακούω φέτος....πολύ χαίρομαι!!!!!!
ναι και εγω εχω ακουσει οτι και στον γυαλινο κοσμο ειναι καλος...αλλα δεν εχω παει ακομα.Λενε οτι ειναι πολυ ωραια παρασταση.
Επισης,εχω ακουσει καλα λογια για το "ο δρομος περνα απο μεσα" με το Φερτη.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Επισης,εχω ακουσει καλα λογια για το "ο δρομος περνα απο μεσα" με το Φερτη.
αυτο εχει παααρα πολυ καλες κριτικες και με ψηνει πολυ να το δω!!
οι παραστασεις που ανεβαινουν στο υπογειο ειναι παντα πολυ προσεγμενες!

επισης και την μέθοδο gronholm οσοι δεν την εχετε δει, εχετε ακομη μια ευκαιρια!ωραια παράσταση, έξυπνη και επίκαιρη!αξίζει..
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
!

επισης και την μέθοδο gronholm οσοι δεν την εχετε δει, εχετε ακομη μια ευκαιρια!ωραια παράσταση, έξυπνη και επίκαιρη!αξίζει..
Ναι, όντως πολύ καλή! Την είχα δει όταν είχε πρωτοανέβει και μου είχε αρέσει πολύ! Σύγχρονη, εύστοχη και καλές ερμηνείες!
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
η θεατρική χρονιά για πολλές παραστάσεις έχει τελειώσει ενώ για άλλες τελειώνει σιγά σιγά.....δυστυχώς ακόμα τόσα πολλά έργα που θα ήθελα να προλάβω να δω αλλά τι να κάνουμε.....δεν υπάρχουν και ατελειώτα λεφτά οπότε ψυχραιμία....
2-3 λόγια λοιπόν για τις υπόλοιπες φετινές παραστάσεις που είδα....
επί κολωνώ - La Chunga : Η Καραμπέτη μου άρεσε πολύ όμως το έργο μέτριο... παρ'όλα αυτά η ατμόπσφαιρα σε ταξίδευε στην λατινική αμερική, οπότε 7/10
θέατρο οδού Κεφαληνίας - Φόνισσα ¨επίσης πολύ καλή η Λιβανού και το θέατρο πολύ γκοθιά και μαυρίλα αλλά με η διάταξη των θέσεων είχε ως αποτέλεσμα πολλοί θεατές να βλέπουν την πλάτη των ηθοποιών για μεγάλο μέρος της παράστασης 7/10
θέατρο στοά - φαύστα : πολύ μου άρεσε και δεν το περίμενα από ένα περιφερειακό θέατρο στου Ζωγράφου . η ώρα πέρασε ευχάριστα και το θέατρο πολύ ρετρό!! 8/10
εθνικό - η αυλή των θαυμάτων : είχες δίκιο τελικά αγαπητή...τόσοι πολλοί ηθοποιοί δεν είναι καλό να υπάρχουν πάνω στη σκηνή.... για ένα τέταρτο στην αρχή ου φαινόταν πως φώναζαν όλοι μαζί και δεν καταλάβαινα τι έλεγαν.....ο Ψαρράς όντως καλός (και όσο μεγαλώνει και πιο γοητευτικός) και ο Κουρής επίσης...ήθελα όμως πιο πολύ Αδαμάκη 6/10
Θέατρον - Μαντάμ Σουσού : μέτριο αλλά έντονα συγκινησιακά φορτισμένο από τα νιάτα μου που θυμάμαι την Παναγιωτοπούλου και με έναν καταπληκτικό Παναγιωτάκη!!! 7/10
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.976
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom