Θελω να γνωρισω ολο το κοσμο..

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Οταν επισκεφτεις το 100% θα΄χεις ολοκληρωμένη και έγκυρη άποψη.
Δηλαδη ποτέ!:mad:
Γιατί αποκλείεις το Βελουχιστάν;
Θες να πέσω να πνιγώ στο Δέλτα του Ινδού στην κατασταση που ειμαι?:(
Κι αν ειναι γραφτό σου να αγαπήσεις Καρπενησιώτισσα; ( Ως γνωστόν Βελούχιι ειναι το βουνό πάνω απ τοΚαρπενήσι)
Το Καρπενησι που πεφτει στο Αιγαιο ή στο Ιονιο?:haha:
Ας βρεθει η κατάλληλη και ας ειναι και απο τη Γαυδο!
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Ποτέ μη λες ποτέ.
Καπου ειχα διαβασει συνεντευξη Ελληνα που ειχε επισκεφτεί πάνω απο 200 χώρες
 

jass_gr

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ταξίδι-Όνειρο
St Maarten
Σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα σας...:D
Και χαιρομαι που πολυ συμμεριζονται την αποψη μου για την Ελλαδα σαε συγκριση με το εξωτερικο...
Πολλες φορες εχω αρπαχτει (στα λογια παντα) με αυτους τους πατριωτες που υπερασπιζονται την μοναδικοτητα (γι αυτους) της Ελλαδαρας μας...σε ολη την υφηλιο!!!Ναι το ξερω ειμαστε ''μαγαζι γωνια'' αλλα δεν εχουμε σωστο managment και διευθυνση στο μαγαζι...οποτε ''μπατε σκυλοι αλεστε''.

:welcome:Ανεστη!
Εγω ειμαι αυτη που πρεπει να παs μια βολτα με το αεροπλανο σου :lol: , δεν εχει λιποθυμησει κανειs διπλα σου κατα τη διαρκεια πτησηs φανταζομαι...Ε, καιροs να το ζησειs και αυτο.:haha:
Δεν ξερω γιατι αλλα ποτε (ακομα και πολυ μικρη) δεν ειχα την αισθηση οτι ζω στην καλυτερη χωρα του κοσμου κι εχω κατηγορηθει αρκετεs φορεs γι'αυτο , κυριωs απο ατομα που ποτε δεν εχουν ταξιδεψει στο εξωτερικο.
Συνεχισε να ταξιδευειs και να μαs πειs για τα ομορφα μερη που εχειs παει και γι'αυτα που εχειs δει απο ψηλα.Πρεπει να ειμαι η μονη που καθεται παραθυρο στο αεροπλανο , η καμερα να τραβαει κι εγω να κοιταω προs τα καθισματα :haha:.

Οσο για την Ασια που λεει ο Doug , συμφωνω και επαυξανω και μια δοκιμη προs τα κει θα σε πεισει κι εσενα.
Ετσι κι αλλιωs βλεπω ταξιδι-ονειρο εχειs το Μπαλι:) , που ειναι πολυ καλο για αρχη.
Αγαπητη μου δεν εισαι η μονη που καθεται παραθυρο οταν ταξιδευει...και εγω παντα εκνευριζα τους συνταξιδιωτες μου γιατι ποτε δεν τους αφησα να γευτουν την χαρα της θεας του παραθυρου:haha:
Για βολτα ευχαριστως οποτε θες...θα προσπαθησω να σου κανω μια εξομοιωση των Red Bull Air Races....:haha::haha: οποτε δεν θα προλαβεις να λιποθυμησεις γιατι θα εχεις αλλα στο νου σου...
:haha:
Αν και δεν ειμαι φαν της Ασιας οσα εχω ακουσει για το Μπαλι με εχουν κανει να θελω τοσο πολυ να παω σε αυτον τον επιγειο παραδεισο..
Γενικα ειμαι φαν των μεγαλουπολεων και της βαβουρας :bleh:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.405
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κι εγω μαζι σαs ...δεν προσεξατε το ταξιδι-ονειρο που εχω?:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.278
Μηνύματα
886.093
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom