Θεματικά Ταξίδια

maria

Member
Μηνύματα
96
Likes
75
Άντε, καλωσόρισες και επισήμως! Ο takiss, δηλ. ο Δημήτρης είναι ξάδερφος, από Κρήτη μεριά!

Και η ανταλλαγή μαθητών που λέει ο Δημήτρης είναι επίσης μια καλή ευκαιρία για θεματικό ταξίδι! Το ταξίδι βέβαια στην Αίγυπτο δε θα είναι θεματικό, αλλά απλά το συζητούσαμε πριν μερικές εβδομάδες.
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Στο μουντιάλ δεν μπορώ να πάω. Παντρεύομαι σε ένα μήνα οπότε ακολουθεί το γαμήλιο ταξίδι σε Ρώμη και Φολέγανδρο.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Mολις βρηκα το σπιτι που θα φιλοξενησει για το EURO 2008 σε Ελβετια και Αυστρια εκτος απροοπτου φυσικα.Απαραιτητη προυποθεση να προκριθει η Ελλαδα.:clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.978
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θανο , τα εισιτηρια για την F1 τα ειχεs κλεισει μεσω ιντερνετ απο εδω?
Και αν καταλαβα καλα λεs οτι μπορει καποιοs να παρακολουθησει τον κυριωs αγωνα μονο και οχι τα δοκιμαστικα του Σαββατου?

Οπωs καταλαβατε κινδυνευω να χασω 2-3 μερεs απο τα νησια τηs Μαλαισιαs για να παρακολουθησω τη μοντερνα εκδοχη τηs Κλου Κλουξ Κλαν , ενα ματσο λευκοι να κυνηγανε να πιασουν ενα μαυρο , τον Χαμιλτον.
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
go2dbeach εννοειται οτι πρεπει να κλεισεις τα εισητηρια νωριτερα καθως υπαρχει τεραστια ζητηση. μπες στο www.f1.com ειναι το επισημο σαιτ της φορμουλα και θα βρεις οτι θελεις

εγω σκεφτομαι να κανω ενα ταξιδακι με την ομαδα μου τον παναθηναικο ειτε κοπεγχαγη ειτε μαδριτη αλλα δεν βρισκω παρεα. ενδιαφερεται κανεις; δημητρη κυριως σε σενα αναφερομαι αφου μου εχεις πει οτι εχεις κανει παρομοια ταξιδια
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
http://www.malaysiangp.com.my/motorsports/f1/tickets.html

Το παραπάνω link είναι το ticket shop του επίσημου site της πίστας της Μαλαισίας. Μπορείς να βρεις του συνδυασμούς εισιτηρίων και ημερών που διατίθενται.

Εγώ τα είχα πάρει από πρακτορείο.
 

menou

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Καιρο,Κούβα ΕΡΧΟΜΑΙ
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
guys i join the club here... παντα ήθελα να κανω εκδρομες με βαση τα σπορ που λατρευω ποδοσφαιρο τεννις μπασκετ αλλα δεν ειμαι καφρος οπαδος και δεν μου αρεσουν οπως λειτουργουν συνδεσμιακα οι εκδρομες ετσι παντα εψαχνα καλη παρεα...πιστευω να κανουμε μια εξορμηση συντομα μιας και ολες οι ομαδες μας ειναι στην ευρωπη ακομα...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ έχω κάνει 2-3 ταξίδια με την ΑΕΚ παλιότερα, όταν ήμουν πιο... συναισθηματικά δεμένος με την ομάδα, χωρίς να μπλέξω με συνδέσμους, καμία σχέση. Solo είχα πάει εντελώς, απλώς επ'ευκαιρία των αγώνων.

Επίσης έχω κάνει ένα εξαιρετικό ταξίδι πέρσι στη Ρώμη με τον brother για το μεγάλο ντέρμπι Λάτσιο-Ρόμα :LOL:
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Προεδράρα και συ αεκάρα!:clap::clap::clap:
Και εγώ έχω πάει με την ομαδάρα με γκρουπ Παρίσι, Βουδαπέστη και Εδιμβούργο. Ωραία φάση, βρίσκεις και πορωμένους που έχουν έρθει μόνο για την ομάδα και ταξιδιάρες ψυχές που ψάχνουν αφορμές. Ειδικά για τη πρώτη περίπτωση στη Βουδαπέστη ήταν ένας που ερχόταν από Αυστραλία, έφτασε την ημέρα του αγώνα και έφυγε την επομένη το πρωί. Μιλάμε για πόρωση, ούτε να κάτσει μια μέρα να κάνει μια βόλτα.
Η ωραιότερη φάση όμως ήταν στο Παρίσι, ήταν μαζί 4 κρητικοί που δεν είχαν ξαναπάει ποτέ τους έξω από την Κρήτη (Λευτέρη δεν το λέω για να τους προσβάλω, είχαν πολύ πλάκα), 2 ζευγάρια που γυρίσανε όλα τα καμπαρέ του Παρισιού και τίποτε άλλο, ένα μάτσο πορωμένους αεκτζίδες που φωνάζαν ΑΕΚ ολέ μέσα στη Notre Damme και ένα ζευγαράκι που έκανε ταξίδι του μέλιτος, και καμμία σχέση δεν είχε με αθλητικά, απλά είδαν προσφορά για Παρίσι και ήρθαν. Μιλάμε για πολύ ομοιογενές γκρούπ. Αλλού ντ'αλλού.
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
δεν κρατιομουν να μην το πω: εκλεισα εισητηρια για το final-4 του μπασκετ που θα γινει στη μαδριτη το 3ημερο 2-4 μαϊου! :xalara: :clap::xalara: το μονο που μενει ειναι να περασει και ο παναθηναϊκος
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
τα εισητηρια ηταν απαραδεκτα ακριβα σε σχεση με περυσι

εβγαλα της πιο φτηνης κατηγοριας τα οποια εχουν τελικη τιμη 123.5 ευρω ενω περυσι τα πιο φτηνα ειχαν 75!!!

και το αλλο απαραδεκτο ειναι οτι το σαιτ μετα απο την πρωτη σελιδα ηταν ολα στα ισπανικα με αποτελεσμα να κανω copy-paste τα κειμενα στο google-translate για να τα μεταφραζω αλλα δεν πειραζει τελος καλο ολα καλα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.207
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom