ΗΠΑ Θεσσαλονίκη-Λος Αντζελες Ιούλιος 2014

zax

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Καλησπέρα σας φιλοι μου!Το καλοκαίρι λέμε να κάνουμε πραγματικοτητα το όνειρο μας και να πάμε Λος Αντζελες/Λας Βεγκας!Θέλοντας να προλάβω τυχόν βλακεία μου κ να κλείσω αυτα που βρήκα είπα να ρωτησω αν εσεις σαν πιο εμπειροι εχετε να μου προτεινετε κατι καλυτερο σε τιμη εισητηριων,ισως με συνδυασμο πτησεων που δεν εχω σκεφτει...Η πτηση που βρηκαμε ειναι η εξης : Θεσ-Κων/πολη,Κων/πολη- Λος Αντζ και τουμπαλιν, στα 900ε.
Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων ;)
 

vasilis.gkik

Member
Μηνύματα
186
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γυρος του Κοσμου
Καλησπέρα σας φιλοι μου!Το καλοκαίρι λέμε να κάνουμε πραγματικοτητα το όνειρο μας και να πάμε Λος Αντζελες/Λας Βεγκας!Θέλοντας να προλάβω τυχόν βλακεία μου κ να κλείσω αυτα που βρήκα είπα να ρωτησω αν εσεις σαν πιο εμπειροι εχετε να μου προτεινετε κατι καλυτερο σε τιμη εισητηριων,ισως με συνδυασμο πτησεων που δεν εχω σκεφτει...Η πτηση που βρηκαμε ειναι η εξης : Θεσ-Κων/πολη,Κων/πολη- Λος Αντζ και τουμπαλιν, στα 900ε.
Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων ;)
Καλησπερα!
Δεν ξερω για ποιο μηνα ξαχνεις και για ποσες μερες αλλα με μια γρηγορη αναζητηση που εκανα βρηκα 11-28 ιουλιου 730/ατομο με turkish airlines
 
  • Like
Reactions: zax

zax

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
σε ευχαριστω παρα πολυ!οντως για ιουλιο θελουμε αλλα μαλλον κατι δεν παει καλα γιατι οταν βαζω 2 ατομα η τιμη γινεται 1623 αντι για 1460...
 

vasilis.gkik

Member
Μηνύματα
186
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γυρος του Κοσμου
σε ευχαριστω παρα πολυ!οντως για ιουλιο θελουμε αλλα μαλλον κατι δεν παει καλα γιατι οταν βαζω 2 ατομα η τιμη γινεται 1623 αντι για 1460...
Για ποσες μερες περιπου θες?
 

zax

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
10 μερες πανω κατω...

εχει κ 11-22/7 που βολευει, στην ιδια τιμη αλλα παλι συμβαινει το ιδιο πραγμα!
 
Last edited by a moderator:

vasilis.gkik

Member
Μηνύματα
186
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γυρος του Κοσμου
Εχεις δικιο!
Δεν ξερω τι μπορει να φταιει...ισως δεν υπαρχουν αλλες φτηνες θεσεις τι να πω...

Θα μπορουσες να κλεισεις τη μια θεση και μετα αλλη μια...
Καλυτερα ομως να περιμενεις να σου απαντησουν και αλλα παιδια που ειναι πιο εμπειροι και γνωριζουν περισσοτερα απο μενα :)
 
Last edited by a moderator:

zax

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
το σκεφτηκα αλλα μετα τρεχα γυρευε που θα ειναι οι θεσεις μας!!Οπως κ να χει σε ευχαριστω παρα πολυ!
 

sourloulou

Member
Μηνύματα
103
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λος Αντζελες-Λας Βεγκας
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
βαλε κατα τη γνωμη μου παντα price alert to pamediα.... αλλα κ στο skysca.... για να σε βοηθησουν τα μαιλ που θα σου στελνουν καθημερινα ή εβδομαδιαιως (ο,τι επιλεξεις) με τις τιμες που θα ανζητουν για σενα!αξιζει τον κοπο!

το σκεφτηκα αλλα μετα τρεχα γυρευε που θα ειναι οι θεσεις μας!!Οπως κ να χει σε ευχαριστω παρα πολυ!
μην ανησυχεις για τις θεσεις!!τις θεσεις τις επιλεγεις μονος σου στο αεροδρομιο κανοντα check in στα μηχανακια που εχει πριν δωσεις βαλιτσες!!αν πα κ νωρις κ κανεις απο τους πρωτους τοτε σιγουρα θα εχεις πολλες επιλογες θεσεων!!!

επισης χωρις να ειμαι ειδικη αλλα επειδη το ταξιδι αυτο το θελω κι εγω κ εχω ψαξει λιγακι κατεληξα πως ο καλυτερος μηνας ειναι ο σεπτεμβριος να το κανεις! σκεψου το!βεβαια αν ο μηνας ιουλιος σε βολευει περισσοτερο μη λαμβανεις καν την προταση μου!χαχα!!για σεπτεμβριο εχω βρει με 600 ευρω με μια σταση απο αθηνα με νορβηγικες γραμμες κ ανταποκριση στη Στοκχολμη....μηπως ειναι πολλα τα χρηματα που εχεις βρει κι ας ειναι απο θεσσαλονικη?ποσο σου στοιχιζει να κατεβεις αθηνα να παρεις απο εδω πτηση στην τελικη?μακαρι να σε βοηθησα!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.240
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom