Θεσσαλονίκη - Σλοβακία

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
1200χιλ 12 ωρες με 100 ταχ!!7.30 πρωι χαλαρα θεσαλονικη 6.30 με διαφορα ωρας μπρατισλαβα 1 ωρα συνορα 7,30 συν 3στασεις απο 1ωρα !!10.30 μπατισλαβα νομιμοτατος ακομα και σαν νταλικερης και χαλαρα-100χ ταχυτητα σε αυτο τον δρομο νις-βελιγραδη- ουγγαρια μεχρι μπρατισλαβα ειναι για γελια
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
1200χιλ 12 ωρες με 100 ταχ!!7.30 πρωι χαλαρα θεσαλονικη 6.30 με διαφορα ωρας μπρατισλαβα 1 ωρα συνορα 7,30 συν 3στασεις απο 1ωρα !!10.30 μπατισλαβα νομιμοτατος ακομα και σαν νταλικερης και χαλαρα-100χ ταχυτητα σε αυτο τον δρομο νις-βελιγραδη- ουγγαρια μεχρι μπρατισλαβα ειναι για γελια
Αν καταφέρνεις να έχεις μέση ταχύτητα 100 χλμ την ώρα σε όλη τη διαδρομή (για οποιαδήποτε τέτοιου μεγέθους διαδρομή), μάλλον πρέπει ν' αλλάξεις επάγγελμα. Τα γκραν πρι σε περιμένουν...

Εγώ μόνον δύο φορές στη ζωή μου κατάφερα να έχω μέση ταχύτητα αρκετά πάνω απ' τα 100, στους αυτοκινητόδρομους της Ιταλίας (Φλωρεντία - Μπάρι) και Γερμανίας (Τρίερ - Σάλτσμπουργκ).
 

umeca74

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Είσαι και από τη Θεσσαλονίκη και βλέπεις καθημερινά με τι αυτοκίνητα έρχονται οι γείτονές μας βαλκάνιοι και μη. Πιστεύεις ότι κάποιος θα δώσει σημασία στο Dodge ;
το dodge δεν είναι cayenne αλλά με "ξένες" πινακίδες οποιοδήποτε τζιποειδές γίνεται στοχος. Τέλος πάντων

μια τελευταία ερώτηση: βίζα για σκόπια και σερβία χρειάζεται; Πόσο κοστίζει άμα τη βγάλω επι τόπου στα σύνορα;
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
Αν καταφέρνεις να έχεις μέση ταχύτητα 100 χλμ την ώρα σε όλη τη διαδρομή (για οποιαδήποτε τέτοιου μεγέθους διαδρομή), μάλλον πρέπει ν' αλλάξεις επάγγελμα. Τα γκραν πρι σε περιμένουν...

Εγώ μόνον δύο φορές στη ζωή μου κατάφερα να έχω μέση ταχύτητα αρκετά πάνω απ' τα 100, στους αυτοκινητόδρομους της Ιταλίας (Φλωρεντία - Μπάρι) και Γερμανίας (Τρίερ - Σάλτσμπουργκ).
την τεταρτη θεσαλονικη μιλανο με Ryanair 1130 Bergamo/Orio al Serio Airport,12 αφου ειχαμε νοικαση αυτοκινητο φυγαμε για Montpellier,702χιλ 6.10 φτασαμε με 2 15λεπτα ακριβως στασεις και μετα την αλλη μερα το πρωι παλι την ιδια ωρα καναμε:rolleyes:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ααααα... "γαύρος" είσαι! Εντάξει, τα παίρνω πίσω όλα όσα είπα. Εσείς όλα τα μπορείτε! :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.151
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom