Θεσσαλονίκη - Συνάντηση γενεθλίων TravelStories

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
μηπως να κανονιζαμε και μεις τιποτα μινι συναντησουλα εδω στην πατρα ή κάπου γύρω τελος παντων???ενδιαφερόμενοι υπάρχουν ?
 

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
μηπως να κανονιζαμε και μεις τιποτα μινι συναντησουλα εδω στην πατρα ή κάπου γύρω τελος παντων???ενδιαφερόμενοι υπάρχουν ?
καλή ιδέα, ενδιαφερόμενοι υπάρχουν . μήπως να ανοίξουμε άλλο topic?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Νάμαι κι'εγώ. Για τη συνάντηση τα περιγράψατε όλα νομίζω, εγώ απλά θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για την υποδοχή και για τα καλά λόγια, στη romantic woman για το όσκαρ :D και στο Βαγγέλη για το έξτρα δωράκι (το δίνουν άραγε μαζί με τα όσκαρ αυτό :haha: ).

Η τιμή που γνωρίστηκα με όλους σας είναι όλη δική μου. Πέρασα πάρα πολύ ωραία, ελπίζω και σε επόμενη συνάντηση με μεγαλύτερο περιθώριο χρόνου από μέρους μου. :)

Να είστε όλοι καλά.
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
καποια ατομα που παραβρεθηκαν δεν υπαρχουν στις φωτογραφιες..κυκλοφορουν ιγκογνιτο..αρα μη τα ψαχνετε οπως λιζ αθηνα 123 και φαμεκ...
εγω εβγαζα τις φωτογραφιες... ετσι να ερθετε απο κοντα να μας δειτε....
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
μηπως να κανονιζαμε και μεις τιποτα μινι συναντησουλα εδω στην πατρα ή κάπου γύρω τελος παντων???ενδιαφερόμενοι υπάρχουν ?
26/12 θα είμαι Πάτρα. Θα με ενδιέφερε
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.771
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Μπραβο σας παιδια !!!!:clap: τελειες οι φωτο....και ολη η παρεα...το σουδιανο που τον κρυψατε ????:cool::cool:
Mariath χαρηκα που σε ειδα εστω και απο φωτο....δεν καταφεραμε να βρεθουμε στη Περγαμο και στο Αιβαλί....ελπιζω στο νησι μου !!!!
Την επόμενη φορά θα σε φέρει ο soudianos μαζί του! Σε περιμένουμε για την πρωτοχρονιάτικη πίτα μας!
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.430
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Πριν από λίγο είδα τις φωτογραφίες στο Flickr από την χθεσινή μας συνάντηση και μ'άρεσαν πολύ. Μπράβο παιδιά κάνατε καλή δουλειά. Άντε και του χρόνου :xmas_smile: !!!!!
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Βαγγέλη(toumpiotis)πολύ καλή δουλειά με τις φωτό!(και από τη συνάντηση της Τετάρτης στο αντίστοιχο τόπικ).Να κάνω απλώς κάποιες διευκρινίσεις για να μήν υπάρχουν απορίες:haha:,στη φωτό από τη βόρεια πλευρά της συνάντησης που βλέπουμε τον vagato με τις γυναίκες τριγύρω...είναι εξ αριστερών η lachesis,vagatos,dimiland,eleni 70(αδελφούλες)και giannoula(ελπίζω να μήν μπερδεύω giannoula me lachesis:roll:).
Στη φωτο 100-0953 είναι στη μέση ο fourkas,αριστερά ο φίλος του enoy και δεξιά του εγώ,
και τέλος στην 100-0955 βλέπουμε όρθιο τον soudianο ...ετοιμάζεται με την φωτογ.μηχανή του να μας αποθανατίσει..!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.283
Μηνύματα
886.559
Μέλη
38.952
Νεότερο μέλος
barkoulis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom