Γενικά Θεσσαλονικη-Μοσχα με UTair.

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Άλλη μια εταιρία ετοιμάζεται να μπει στο δρομολόγιο Θεσ/νίκη-Μόσχα,από άλλο αεροδρόμιο αυτή τη φορά.
Η ρώσικη UTair ξεκινάει από τις 11 Μαρτίου απευθείας πτήσεις κάθε Κυριακή από το αεροδρόμιο Vnukovo (VKO). To δρομολόγιο θα εκτελείται με Β737-500 στα ακόλουθα ωράρια: SKG-VKO 1300-1810/VKO-SKG 1100-1210.
To Vnukovo ειναι το 3ο μεγαλύτερο αεροδρόμιο της Μόσχας (μετά τα Sheremetyevo-SVO, Domodedovo-DME),το πιο κοντινό στην πόλη με καλές σιδηροδρομικές συνδέσεις,με πολλές πτήσεις εσωτερικού και πρόσφατα εξολοκληρου ανακαινισμένο.Αν και μεχρι πριν λίγα χρόνια το DME ήταν το πιο μοντέρνο και το αγαπημένο των ξενων εταιριών-ιδιαίτερα της Star Alliance, η ανακαίνιση του Vnukovo και οι μεγαλύτερες εγκαταστάσεις του καθώς και η συμφόρηση στο DME,εκαναν πολλές εταιρίες να παρουν την απόφαση να μετακομίσουν μερικώς ή εξ ολοκλήρου τις πτήσεις τους από το DME στο VKO.Μεταξύ αυτών και οι Lufthansa,Turkish,Transaero..Στο Θεσ/νίκη-Μοσχα θαχουμε φέτος Aegean,Astra,Vim στο DME, Aeroflot στο SVO, UTair στο VKO..

Πηγη.Omorfa taxidia
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
και ναι, η εταίρια είναι ασφαλής, και δε πέφτει κάθε 3 και λίγο
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Κάτι μου μύρίζει ότι επελαύνουν οι Ρώσοι παραθεριστές στη Βόρεια Ελλάδα
Να πέσουν κι άλλο οι τιμές ακινητων και προβλέπω τη Χαλκιδική παράρτημα Μόσχας
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.432
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εγώ πετάω από τη χαρά μου να ακούω τέτοια !!!
Κι ο τριπάκιας μάλλον !
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
τι λεει η εταιρια ; ειναι καλη;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.785
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom