Ιαπωνία ΙΑΠΩΝΙΑ 2020-Στη χωρα του ''ανατελλοντος ηλιου''

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
η ιστορια ολοκληρωθηκε,παρακαλω να μεταφερθει στις ταξιδιωτικες ιστοριες!
 

DIMTSOUKI

Member
Μηνύματα
21
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
ΤΥΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περου
Πολυ ωραια ιστορια,μπραβο παιδια!!!Θα ηθελα να μου πειτε ποσο περιπου ηταν το συνολικο κοστος της διαμονης σας + τα καθημερινα σας εξοδα...!Κοστος αεροπορικου γυρω στα 500 ευρω και κοστος μετακινησης αναμεσα στις πολεις γυρω στα 100 ευρω με τα βραδυνα λεωφορεια,σωστα???
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Πολυ ωραια ιστορια,μπραβο παιδια!!!Θα ηθελα να μου πειτε ποσο περιπου ηταν το συνολικο κοστος της διαμονης σας + τα καθημερινα σας εξοδα...!Κοστος αεροπορικου γυρω στα 500 ευρω και κοστος μετακινησης αναμεσα στις πολεις γυρω στα 100 ευρω με τα βραδυνα λεωφορεια,σωστα???
Το κόστος της διαμονής μας ήταν 115 ευρώ αν θυμάμαι καλά αφού μείναμε σε κάψουλες και ήταν πολύ οικονομικά, 85 ευρώ οι μετακινήσεις με τα λεωφορεία της willer Express, αεροπορικά με 464 ευρώ, και όσον αφορά τα καθημερινά μας έξοδα είναι δύσκολο να σου απαντήσω με ακρίβεια. Υπάρχουν γραμμένες οι τιμές για κάθε δραστηριότητα, το φαγητό μπορεί να κοστίσει πολύ φθηνά έως πολύ ακριβά ανάλογα από το τι θέλεις να φας.
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Πολυ ωραια ιστορια,μπραβο παιδια!!!Θα ηθελα να μου πειτε ποσο περιπου ηταν το συνολικο κοστος της διαμονης σας + τα καθημερινα σας εξοδα...!Κοστος αεροπορικου γυρω στα 500 ευρω και κοστος μετακινησης αναμεσα στις πολεις γυρω στα 100 ευρω με τα βραδυνα λεωφορεια,σωστα???
σε ευχαριστουμε πολυ, απαντησε ο συνταξιδιωτης μου για τις τιμες διανυκτερευσεων,μετακινησεων κ εισητηριων. τα καθημερινα εξοδα ποικιλουν αναλογως, στην ιστορια γραφω αναλυτικα οτι αφορα τις τιμες.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.689
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom