Ινδία ΙΝΔΙΑ- Ιστορίες σε stand up συσκευασία

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.554
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Είπαμε... Πιστός στην τέχνη της ατέλειας και του διαρκούς σφάλματος.;)
Έπρεπε να το φανταστώ.
Εμείς οι (υποσυνείδητα ή συνειδητά) κυνηγοί του τέλειου και του σωστού βρισκόμαστε σε μειονεκτική θέση.
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
537
Likes
2.746
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Ωραία ιστορία ρε φίλε!!! Ιδιαίτερος τρόπος γραφής, στην αρχή δεν μου άρεσε ιδιαίτερα (να ομολογήσω) αλλά μετά πορωθηκα! Ευχαριστώ και καλά ταξίδια με πολλά χιλιόμετρα :)
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.406
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Δεν ξέρω αν το έχει αναφέρει και άλλος αλλά η γραφη σου μου θυμίζει σάτιρα του Χάρρυ Κλυνν.
Φοβερό κείμενο..
 
Last edited:

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.467
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Δεν ξέρω αν το έχει αναφέρει και άλλος αλλά η γραφη σου μου θυμίζει σάτιρα του Χάρρυ Κλυνν.
Φοβερό κείμενο..
Εμένα πάλι μου θυμίζει Κωστάκη Αναν (Βολική Αναισθησία - Φορμόλη)
 

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.220
ἦτο της αγιας αικατερινης οταν ειχα σχολιασει, τωρα εικοσιεπτα μερες μετα θα προσθέσω μετ·επιτασεως οτι σου πρεπει μασα στο πρυτανειο του φλορουμ - για επιδόρπιο να σε ταΐζωσιν σταφύλι τα θήλεα της σεπτής αγοράς ημων.
 
Μηνύματα
138
Likes
1.941
ἦτο της αγιας αικατερινης οταν ειχα σχολιασει, τωρα εικοσιεπτα μερες μετα θα προσθέσω μετ·επιτασεως οτι σου πρεπει μασα στο πρυτανειο του φλορουμ - για επιδόρπιο να σε ταΐζωσιν σταφύλι τα θήλεα της σεπτής αγοράς ημων.
Κύριε πρέσβη ...μας κακομαθαίνετε!
 

duty_free

Member
Μηνύματα
903
Likes
3.220
εσύ έχεις κακομάθει άπαντα τα φόρουμι θήλεα άτινα δαγκώνουσιν το κάτω χείλος με τους, άνευ της παραμικράς ορθοδοντικής ατελείας, άνω κοπτήρες μόλις δούν μήνυμά σου.
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.554
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
εσύ έχεις κακομάθει άπαντα τα φόρουμι θήλεα άτινα δαγκώνουσιν το κάτω χείλος με τους, άνευ της παραμικράς ορθοδοντικής ατελείας, άνω κοπτήρες μόλις δούν μήνυμά σου.
Δεν γνωρίζω για τα θήλεα, αλλά σίγουρα πολλά άρρενα μας έχει κακομάθει. Δεν δαγκώνω βέβαια κανένα από τα χείλη μου, αλλά σπεύδω προς ανάγνωσιν του ποσταρίου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.777
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom