Ιταλία ΙΤΑΛΙΑ ΓΕΝΟΒΑ

avenus89

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ?
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου!
Γεια σε ολους!!!

Εχω ψαξει αρκετα στο φορουμ ομως θα ηθελα περισσοτερες πληροφοριες για τη Γενοβα.Που να παω ,τι αξιζει να επισκεφτω,που να φαω...και οτι αλλο μπορειτε να μου πειτε...:)
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.272
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική

avenus89

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ?
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου!
Σε ευχαριστω πολυ,ναι τις εχω διαβασει...πρεπει να ηταν πολυ ωραια...
Οποοιος αλλος μπορει να μου δωσει πληροφοριες θα χαρω να τις διαβασω...:cool:
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.701
Πολλά παλάτια και ταυτόχρονα μεσογειακή αύρα, από τα σαλονια στ' αλώνια που λένε δηλαδή. Το Μουσείο ανατολικής τέχνης (δεν θυμάμαι όνομα) και το σπίτι του Κολόμβου (αν είναι). Για φαγητό δεν ξερω, οι μάγειρες της εποχής που την επισκέφτηκα εγώ έχουν βγει στη σύνταξη μάλλον τώρα.
 

oulion

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Turin
Ταξίδι-Όνειρο
Μόσχα,Αβάνα,Βιέννη
Ενδιαφέρομαι να πάω στη Γένοβα ημερήσια απ' το Τορίνο ημέρα Κυριακή. Ξέρει κανείς τι παίζει την Κυριακή; Εννοώ αν θα έχει κανένα μαγαζί ανοιχτό ή κανένα μουσείο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

avenus89

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ?
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου!
Και εγω Κυριακη πηγα τελικα...καποια palazzo ηταν ανοιχτα,το ενυδρειο ηταν ανοιχτο, εστιατορια και μερικα μεγαλα καταστηματα ρουχων...περα απο αυτα επικρατουσε πολυ ησυχια...αν ξαναπηγαινα θα ηταν μαλλον καθημερινη.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.513
Likes
29.248
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ενδιαφέρομαι να πάω στη Γένοβα ημερήσια απ' το Τορίνο ημέρα Κυριακή. Ξέρει κανείς τι παίζει την Κυριακή; Εννοώ αν θα έχει κανένα μαγαζί ανοιχτό ή κανένα μουσείο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Η συγκεκριμένη πόλη είναι εντελώς - μα εντελώς - έρημη την Κυριακή. Πήγαινε άλλη μέρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.320
Μηνύματα
887.844
Μέλη
38.982
Νεότερο μέλος
panagiotis_skal

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom