Ιδέα μου είναι;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
τωρα γιατι αυτη η θεση μου θυμιζει τον ποντιο πιλατο ,δεν ξερω ....αλλα αυτος μου ηρθε στο μυαλο αυτοματως
Μπα! εγώ την βλέπω απελπισμένη να προσπαθεί να ανακατέψει το νερό με το λάδι. Από ότι φαίνεται όμως το θέμα έχει ξεφύγει από τις καλές προθέσεις της έρσης και όλοι πρέπει να βάλουμε λίγο νερό στο κρασί μας.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μπα! εγώ την βλέπω απελπισμένη να προσπαθεί να ανακατέψει το νερό με το λάδι. Από ότι φαίνεται όμως το θέμα έχει ξεφύγει από τις καλές προθέσεις της έρσης και όλοι πρέπει να βάλουμε λίγο νερό στο κρασί μας.
Καμια απελπισια δε με διακατεχει! Ουτε εχω καμια ορεξη να ανακατεψω κανενα υγρο με κανενα αλλο. Νομιζω οτι η αποψη μου ειναι ξεκαθαρη. Εδω μεσα παιζουμε για οσο μας ευχαριστει. Αν καποια στιγμη κατι μας χαλασει ας φροντισουμε να το χειριστουμε το θεμα κατα τον τροπο μας, χωρις να πολυζηταμε εξωθεν παρεμβασεις. Την οποια αλλαγη στους τροπους μας και στη συμπεριφορα μας θα την επιθυμουσα για την πραγματικη κοινωνια και οχι στις εικονικες πραγματικοτητες.
 

Kingston

Member
Μηνύματα
64
Likes
15
"Εμείς οι κοινοί θνητοί που δεν ξέρουμε τι μάρκα μπουζί έχει το Airbus 320 δε μπορούμε να μιλάμε χωρίς να μα τη λένε;"
Φιλε εγραψες,ολα τα λεφτα!:clap:Yeahman!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
"Εμείς οι κοινοί θνητοί που δεν ξέρουμε τι μάρκα μπουζί έχει το Airbus 320 δε μπορούμε να μιλάμε χωρίς να μα τη λένε;"
Φιλε εγραψες,ολα τα λεφτα!:clap:Yeahman!
Σιγα εσυ... BoB Marley
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Καμια απελπισια δε με διακατεχει! Ουτε εχω καμια ορεξη να ανακατεψω κανενα υγρο με κανενα αλλο. Νομιζω οτι η αποψη μου ειναι ξεκαθαρη. Εδω μεσα παιζουμε για οσο μας ευχαριστει. Αν καποια στιγμη κατι μας χαλασει ας φροντισουμε να το χειριστουμε το θεμα κατα τον τροπο μας, χωρις να πολυζηταμε εξωθεν παρεμβασεις. Την οποια αλλαγη στους τροπους μας και στη συμπεριφορα μας θα την επιθυμουσα για την πραγματικη κοινωνια και οχι στις εικονικες πραγματικοτητες.
Πάλι δίκαιο έχεις, ξεχνιέμαι και νοιώθω λες και γίνονται στα αλήθεια!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
τωρα γιατι αυτη η θεση μου θυμιζει τον ποντιο πιλατο ,δεν ξερω ....αλλα αυτος μου ηρθε στο μυαλο αυτοματως
Αληθεια εχουμε κανενα Ναζωραιο εδω μεσα; Δεν το ειχα καταλαβει... Τοτε μαλλον νερο με ξυδι θα επρεπε να ανακατευω κατα τον Borealis!
Αλλα αν το βλεπεις ετσι ησυχασε... σε τρεις ημερες ουτως η αλλως θα εχει αναστηθει.
Εγω στο μεταξυ παω να πλυνω τα χερια μου (και τα δοντια μου) και σας καληνυχτω!
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αληθεια εχουμε κανενα Ναζωραιο εδω μεσα; Δεν το ειχα καταλαβει... Τοτε μαλλον νερο με ξυδι θα επρεπε να ανακατευω κατα τον Borealis!
Αλλα αν το βλεπεις ετσι ησυχασε... σε τρεις ημερες ουτως η αλλως θα εχει αναστηθει.
Εγω στο μεταξυ παω να πλυνω τα χερια μου (και τα δοντια μου) και σας καληνυχτω!

Καληνυχτα... και συ και ο γρυλλος σου!:D
 
Last edited by a moderator:

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Αχ, Τράβελερ, Τράβελερ, εσύ κοιμάσαι και η τύχη σου δουλεύει: ένα ολόκληρο φόρουμ είναι στο πόδι στις δύο τα ξημερώματα και κονταροχτυπιέται για πάρτη σου! Αγριεμένα θηλυκά εκστομίζουν μύδρους εναντίον σου, έτερα θηλυκά ξεσηκωμένα προτάσσουν τα στήθη τους υπέρ σου, οι φίλοι σου λειαίνουν τις ασπίδες τους, οι εχθροί σου τροχίζουν τα μαχαίρια τους, απελπισμένοι διαχειριστές τραβάνε τα μαλλιά τους, μετριοπαθή μέλη προσπαθούν να σώσουν τα άσωστα, ολόφρεσκα newbies προσπαθούν να διαλέξουν παράταξη.

Κι εσύ, γνήσια ντίβα του μεσοπολέμου, πήγες για ύπνο και άφησες αύσσωμη την κοινότητα να παρακολουθεί το δράμα που εκτυλίσσεται απόψε κάτω απ το μπαλκόνι σου!

Α ρε μπαγάσα, πως τα κατάφερες πάλι!

Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω Τράβελερ!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
1) Ποια νομιζεις οτι εισαι?
2)Ποια ειναι τα αγρια θηλυκα?
3)Ποσο πια να μεγαλωσεις??
4)Απαιτω να σταματησει η λασπολογια απο τους mods (βλεπε Dorotija)

Y.Γ. αλλη φορα να μιλας με αποδειξεις
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom