Ιδέες για δώρο

GSF

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
πριν λίγες μέρες παντρεύτηκε ο κολλητός μου και σκεφτόμουν να τους κάνω δώρο ένα ταξιδάκι στο εξωτερικό αφου τα υλικά δώρα δεν μου λένε και πολλά... !! το θέμα είναι οτι θέλω να είναι οικονομικό.. δεν με νοιάζει το που θα είναι ας είναι και στο bansko στα χιόνια... αλλα να είναι κάτι που θα τους αρέσει.. ακούω ιδέες! :):)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
δηλαδη για τι ποσο μιλαμε??:)
ωραια ιδεα παντως:)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.578
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πάρε τις προσφορές της Malev και στείλε τους στη Βουδαπέστη για ένα ΣΚ, περιλαμβάνεται και το ξενοδοχείο και το κόστος είναι ποταπό.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
απλα νομιζω οτι πριν κανεις την κινηση να τα κλεισεις καλο ειναι να τους ρωτησεις γιατι τα εξοδα ενος ταξιδιου δεν ειναι μονο τα αεροπορικα και τα ξενοδοχεια ;)
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.784
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
δεν θανε καλυτερο να τους ρωτησεις τους ιδιους μιας και εχετε τετοια φιλια δεν θα αισθανθουν αδυναμα να απαντησουν..
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Συμφωνώ κι εγώ για τις προσφορές για malev για Βουδαπέστη. Αλλιώς με Lufthansa με την προσφορά των 99? για Φρανκφούρτη κι από'κει το λεωφορειάκι τη LH για Χαϊδελβέργη ή Στρασβούργο. Στη δεύτερη περίπτωση ανεβαίνει κάπως το κόστος, αλλά για 3 μέρες σε ρομαντικό προορισμό θεωρώ τις πόλεις αυτές πολύ καλή επιλογή.
 

GSF

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
ok το βρήκα... για κάποιον λόγο πριν μου τα έδειχνε σε άλλη γλώσσα.. :)

τώρα τι μου τα βρήκατε αυτά για δώρο μπήκα να βρώ και θα καταλήξω να κοιτάω για μένα... :D:D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.008
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom