Γενικά Ιδανικοτερη επιλογη για Λ.Αμερικη

Steli0s

Member
Μηνύματα
57
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βιετναμ, Καμποτζη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φαρόε
Καλησπερα

Παρότι διαβασα αρκετες ιστοριες απο ταξιδια μελων σε χωρες της Λ.Α δεν κατεληξα σε καποια χωρα η οποια ειναι η ιδανικοτερη επιλογη για ενα ταξιδι- value of money μεσα στον Οκτωμβριο ,15-20 ημερων συνδιαζοντας φυση και πολιτισμο ...(Ενδιαφερομαι για μια χωρα εκτος Βραζιλιας - Αργεντινης ) μου αρεσε πολυ η προοπτικη ενος ταξιδιου στη Βενεζουελα αλλα δεν ενθουσιαστικα με αυτα που διαβασα περι αυξημενης εγκληματικοτητας !:( Ιδεες λοιπον... :roll:
 

Solari

Member
Μηνύματα
16
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ-ΒΟΛΙΒΙΑ;
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Πότε είναι η "καλύτερη" εποχή για να επισκεφθεί κανείς Περού - Βολιβία ;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Συμφωνώ με Περού-Βολιβία. Καλό είναι να αποφύγεις τον ελληνικό χειμώνα, αλλά κι αυτός δεν είναι απαγορευτικός.
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
Καλησπερα

Παρότι διαβασα αρκετες ιστοριες απο ταξιδια μελων σε χωρες της Λ.Α δεν κατεληξα σε καποια χωρα η οποια ειναι η ιδανικοτερη επιλογη για ενα ταξιδι- value of money μεσα στον Οκτωμβριο ,15-20 ημερων συνδιαζοντας φυση και πολιτισμο ...(Ενδιαφερομαι για μια χωρα εκτος Βραζιλιας - Αργεντινης ) μου αρεσε πολυ η προοπτικη ενος ταξιδιου στη Βενεζουελα αλλα δεν ενθουσιαστικα με αυτα που διαβασα περι αυξημενης εγκληματικοτητας !:( Ιδεες λοιπον... :roll:

Καλησπερα σε ολους...σορυ για τα γραμματα αλλα δεν εχει ελληνικα εδω...:((ελα Βενεζουελα ειναι απιστευτα ομορφη και θα σου αρεσει πολυ...και ολα καλα απο εγκληματικοτητα...πιο ησυχα απο τον Βαρδαρη ειναι εδω:haha::haha:...χαιρετισματα σε ολους απο το μαγευτικο Καρακας:D:D:D:D
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Καλως τον, γραψε μας ανταποκριση απο το Καρακας και μην σε νοιαζει για τα greeklish, θα τα διορθωνω εγω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.739
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom