Ιδανικό γαμήλιο ταξίδι για αρχές Σεπτεμβρίου

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
που ειναι ομως οι γνωστες των κρουαζιερων.......;;;;;
ελατε παιδια χρειαζομαι βοηθεια!!!!
ειδα αυτο το θεμα ενα μηνα μετα..εδω χανεται στο σωρο. επρεπε να το ποσταρεις στο σχετικο γκρουπ. αν ακομα δεν εχεις αποφασισει τα λεμε εκει..
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Βασικα λέμε να παμε προς Αμερική. Κατι που μας αρεσε ειναι το Μαϊαμι και σκεφτομαστε να το συνδιασουμε με καποιο νησι. Τι θα προτείνατε;
Δικοι μου ειστε !Απο το στομα μου το πηρατε .Μαιαμι+Καραιβικη.Νομιζω οτι για 5000 το ζευγαρι , μια χαρα θα σας βγει.
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
Γεια σας παιδιά και συγχαρητήρια για την εξαιρετική δουλειά που έχετε κάνει.

Καθώς παντρευόμαστε τέλη Αυγούστου και δεν μπορούμε να αποφασίσουμε για το γαμήλιο μας ταξίδι, σκεφτήκαμε να κάνουμε ένα γκάλοπ και να μαζέψουμε ιδέες. Οπότε πείτε μας ποιος προορισμός θεωρείτε ότι θα ήταν ο ιδανικό για το δικό σας γαμήλιο ταξίδι εάν αυτό γινόταν φέτος τέλη Αυγούστου;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

καταρχην με το καλο ο γαμος.
το δικο μου γαμηλιο ταξιδι ητανε στις μαλδιβες, μας αρεσε παρα παρα πολυ αλλα ειναι προορισμος μονο για μπανια και ηλιοθεραπεια καθισαμε 5 μερες αλλα παραπανω βαριεσαι.
τωρα αν ηθελα να παω καπου και φοβομουνα για τον καιρο θα πηγαινα ευρωπη(αν και μου αρεσουν οι εξωτικοι προορισμοι) γιατι ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα με τους τυφωνες τη περιοδο που θα πατε(τωρα βεβαια δεν ξερω για ολα τα μερη αλλα για καραιβικη π.χ διαβασα οτι ειναι περιοδος τυφωνων απο ιουνιο μεχρι τελη οκτωβριου και τον αυγουστο ειναι στο πικ τους)
αλλα αν δεν μ'ενοιαζε τοσο πολυ ο καιρος( γιατι δε σημαινει οτι τις μερες που θα πατε θα κανει και τυφωνα) θα πηγαινα μεξικο( playa del carmen, tulum και καμια βολτα cancun) , το ψαχνα και μου εβγαινε 2 ενηλικες και ενα παιδι 9 μερες διαμονη και αεροπορικα γυρω στις 3000€.
και εχει και πολλα να δεις..
οπου και να πατε παντως γαμηλιο ταξιδι θα ναι και θα περασετε τελεια...
 

aliapal

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!

κατά τύχη, έχω και εγώ την ίδια απόρια!!!!!
Ποιος είναι ο καλύτερος προορισμός (από άποψη καιρού) για αρχές Σεπτέμβρη????
Παντρευόμαστε και εμεις τελος Αυγούστου και είχαμε σκεφτεί Μαυρίκιο, αλλά λίγο δυστάζουμε γιατι δεν είναι και η πιο ιδανική εποχή...
Καμιά πρόταση?
Μπαλί
Νησιά Πι-πι
Πουκέτ
Κο Σαμούι??????????

Εχουμε μπερδευετεί...
HELP
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.012
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom