Ιδανικό μέρος διακοπών μετά από χωρισμό

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ? ΕΝΩ ΤΑ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ...ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΞΕΚΡΕΜΑΣΤΟΥΣ...ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ;;; ....ΙΔΑΝΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΝΗΣΑΚΙ ΜΕ ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ (ΛΕΩ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΟ ΠΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΡΕΣΤΗ )
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
ΜΥΚΟΝΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ... ΧΑΧΑΧΑ
ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΗΣΙ....ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΑ ΕΥΚΟΛΑ !
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ? ΕΝΩ ΤΑ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ...ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΞΕΚΡΕΜΑΣΤΟΥΣ...ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ;;; ....ΙΔΑΝΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΝΗΣΑΚΙ ΜΕ ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ (ΛΕΩ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΟ ΠΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΡΕΣΤΗ )
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Σε παρακαλώ μη γράφεις κεφαλαία!
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.493
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ? ΕΝΩ ΤΑ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ...ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΞΕΚΡΕΜΑΣΤΟΥΣ...ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ;;; ....ΙΔΑΝΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΝΗΣΑΚΙ ΜΕ ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ (ΛΕΩ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΟ ΠΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΡΕΣΤΗ )
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ήσυχο νησί με απίθανες παραλίες = Σέριφος. The end.

Σίγουρα υπάρχουν κι άλλα, αλλά εγώ εκεί έχω πάει και μιλάω εκ πείρας. Αν και μάλλον χρειάζεται μεταφορικό μέσο για τις παραλίες, δε ξέρω αν διαθέτεις..

Υ.Γ. Άντρες γουρούνια δολοφόνοι :mad:
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
αφου εχεις ορεξη μετα απο χωρισμο να πας διακοπες μπραβο σου..

κατ αρχην θα πας μονη?γιατι αν θα πας μονη σιγουρα ενα ησυχο μερος θα σε ηρεμισει και θα σε χαλαρωσει..

αν πας με καμια φιλη μπορεις να επιλεξεις καποιο ζωντανο μερος να ξεσκασεις.
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
Ιο και Σέριφο δεν έχω πάει η αλήθεια είναι ... θα κάνω μία έρευνα αγοράς και προς τα εκεί....
νομίζω ότι μία φίλη θα ήταν αυτή τη στιγμή η ιδανική παρέα για διακοπές γιατί το μόνη μου δεν νομίζω να το παλεύω και πολύ!
ναι έχω όρεξη να πάω διακοπές μια και στα γενέθλια μου (προχτές ) μου ήρθε σαν δώρο ένα κέρατο...οπότε δεν θα αφήσω κανένα και τίποτα να μου χαλάσει τουλάχιστον το καλοκαίρι μου :))))
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Ιο και Σέριφο δεν έχω πάει η αλήθεια είναι ... θα κάνω μία έρευνα αγοράς και προς τα εκεί....
νομίζω ότι μία φίλη θα ήταν αυτή τη στιγμή η ιδανική παρέα για διακοπές γιατί το μόνη μου δεν νομίζω να το παλεύω και πολύ!
ναι έχω όρεξη να πάω διακοπές μια και στα γενέθλια μου (προχτές ) μου ήρθε σαν δώρο ένα κέρατο...οπότε δεν θα αφήσω κανένα και τίποτα να μου χαλάσει τουλάχιστον το καλοκαίρι μου :))))
Πήγαινε Κουφονήσια, είναι όσο ήρεμα πρέπει για να χαλαρώσεις και έχει μια σχετική βαβούρα στην περίπτωση που στο μεταξύ θέλεις να "ξαναμπεις στο παιχνίδι"
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
Κουφονήσια έχω πάει ...άσε που θα ήταν το ένα μέρος απο τα 2 που θα πηγαίναμε με τον λεγάμενο οπότε λέω να τα αποφύγω για φέτος τουλάχιστον
αλλά έχεις δίκιο είναι ένα νησί που έχει πάνω κάτω ότι ζητήσεις
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.007
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom