Ινδία Νεπάλ Ινδία- Νεπάλ προσεχώς!!

markos:)

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ-ΝΕΠΑΛ
Ταξίδι-Όνειρο
τον κόσμο όλο ;)
Σε ένα μήνα και κάτι ταξιδέυω για αυτές τις μαγεικές χώρες :clap: ... αλλά κάθεσε και σκέφτεσαι διάφορα, τι ρούχα να πάρω, πως θα είναι ο καιρός, τι μπορεί να χρειαστώ; Το ταξίδι θα είναι για 20 μέρες, 12 στην Ινδία και 7-8 στο Νεπάλ, όποιος έχει τίπς :) επί του ταξιδιού ας με συμβουλέψει!! :bleh:
 

markos:)

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ-ΝΕΠΑΛ
Ταξίδι-Όνειρο
τον κόσμο όλο ;)
Το κανόνισα με κάτι φίλους..
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Για τα τιπς που ζητάς πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος. Κάνε μια βόλτα στο φόρουμ, διάβασε την εμπειρία των άλλων μελών και ότι απορία σου μείνει εδώ είμαστε.
Ο καιρός στην Κατμαντού δεν έχει μεγάλες μεταπτώσεις, δεν ξέρω όμως που αλλού σχεδιάζετε να πάτε. Θα χρειαστείς οπωσδήποτε αδιάβροχο και καλά παπούτσι. Ενδυματολογικός υιοθέτησε την λογική του κρεμμυδιού, να έχεις περιθώρια να βγάλεις ή να βάλεις.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Για τα τιπς που ζητάς πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος. Κάνε μια βόλτα στο φόρουμ, διάβασε την εμπειρία των άλλων μελών και ότι απορία σου μείνει εδώ είμαστε.
Ο καιρός στην Κατμαντού δεν έχει μεγάλες μεταπτώσεις, δεν ξέρω όμως που αλλού σχεδιάζετε να πάτε. Θα χρειαστείς οπωσδήποτε αδιάβροχο και καλά παπούτσι. Ενδυματολογικός υιοθέτησε την λογική του κρεμμυδιού, να έχεις περιθώρια να βγάλεις ή να βάλεις.
ioanna σου έστειλα πμ, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν το έλαβες. Μπορείς να ελέγξεις σε παρακαλώ;
 

markos:)

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ-ΝΕΠΑΛ
Ταξίδι-Όνειρο
τον κόσμο όλο ;)
Οι πόλεις που έχω στο πρόγραμμα είναι δελχί, τζαΪμπουρ, άγρα, βαρανάσι, καλκούτα και μετά να πάμε Νεπάλ. :roll:Θα ήθελα βοήθεια σε κάποια ερωτήματα που έχω όπως η διανυκτέρευση στα τρένα και αν χρειάζεται να κλείσω πιο νωρίς και από που, αν η εποχή των μουσώνων θα έχει τελειώσει, κάποιο ξενοδοχείο που μπορεί να προτείνει καποίος ή εστιατόριο...να τονίσει κάποια πόλη που να αξίζει... ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom