Ιορδανία Ιορδανία στα γρήγορα

Billkaza

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια
ΑκΡιβως το ιδιο θα κανω και εγω Φεβρουαριο Με πτηση ryanair Παρασκευη με Δευτερα 3μερες. 6 ατομα. Επειδη φοβαμαι οτι θα κανει κρυο για διανυκτερευση Wadi rum.Αξιζει να κλεισω ξενοδοχειο aqaba και με βαση εκει να παω μια μερα petra και μια μερα ερημο; η aqaba για βραδινη βολτουλα αξιζει; εχει δλδ καποιο κεντρο να περπατησεις και να αξιζει;
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
ΑκΡιβως το ιδιο θα κανω και εγω Φεβρουαριο Με πτηση ryanair Παρασκευη με Δευτερα 3μερες. 6 ατομα. Επειδη φοβαμαι οτι θα κανει κρυο για διανυκτερευση Wadi rum.Αξιζει να κλεισω ξενοδοχειο aqaba και με βαση εκει να παω μια μερα petra και μια μερα ερημο; η aqaba για βραδινη βολτουλα αξιζει; εχει δλδ καποιο κεντρο να περπατησεις και να αξιζει;
Εγω βράδυ στην Ακαμπα δεν έμεινα. Όμως έχει πράγματα να κάνεις!!!Για το κρυο οντως μπορεί να πέσει πολυ η θερμοκρασία... Γιατί δεν μένεις και ένα βράδυ Πέτρα? Ειναι 2,5 ώρες δρόμος....
 

Billkaza

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια
Εγω βράδυ στην Ακαμπα δεν έμεινα. Όμως έχει πράγματα να κάνεις!!!Για το κρυο οντως μπορεί να πέσει πολυ η θερμοκρασία... Γιατί δεν μένεις και ένα βράδυ Πέτρα? Ειναι 2,5 ώρες δρόμος....
2.5ωρες δρομος με ταξι; γιατι στο google maps λεει 1.5ωρα.. Επισης οποιος εχει μεινει και Ακαμπα και Πετρα τι αξιζει περισσοτερο σα βαση για το βραδυ καμια βολτουλα περπατητο;
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
2.5ωρες δρομος με ταξι; γιατι στο google maps λεει 1.5ωρα.. Επισης οποιος εχει μεινει και Ακαμπα και Πετρα τι αξιζει περισσοτερο σα βαση για το βραδυ καμια βολτουλα περπατητο;
Οχι είναι σίγουρα παραπάνω απο 1,5 ώρα (κάναμε και μια στάση για φαγητό και δεν θυμάμαι εαν με τη στάση ηταν 2.5 ώρες... άντε να είναι 2 ). Για βραδινή βόλτα να πάτε Άκαμπα.
 

Billkaza

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια
Τελεια σε ευχαριστω πολυ. Μαζευω πληροφοριες απο διαφορα topic και κοντευω να το οργανωσω οπως θελω...
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Εγω στειλει στο Jordan tax iεδω και πέντε μέρες ζητωντας κοστολογιο αλλά δεν εχουν απαντησει .
Τωρα του ξαναστειλα .
Σε εσενα απαντουσαν γρήγορα ;
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Εγω στειλει στο Jordan tax iεδω και πέντε μέρες ζητωντας κοστολογιο αλλά δεν εχουν απαντησει .
Τωρα του ξαναστειλα .
Σε εσενα απαντουσαν γρήγορα ;
Ναι τους έστειλα μαιλ και δεν θυμάμαι να άργησαν τόσο πολύ...
 

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.113
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Τωρα διαβασα την ιστορια. Υπαρχουν παντως και φτηνοτερες επιλογες οσον αφορα τη διαμονη στη γενικοτερη περιοχη,και μαλιστα με καλα reviews.οποτε μην τρομαζετε.Τωρα για τις μεταφορες οσο πιο πολλα ατομα σιγουρα καλυτερα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.808
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom