Ισλανδία Ισλανδία - Η απόκοσμη ομορφιά

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.010
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Δηλαδή; Εγώ πήγα μόνο Ισλανδία, για πες τις διαφορές να ξέρουμε.
Α, έχεις όρεξη εσύ! Να βάλω ποπ κορν; :haha:
Εντωμεταξύ λες κ ψέματα... Έχεις πάει κ σε άλλον βορρά. Την Καμτσάτκα την ξέχασες; Μην κοιτάς που δεν έχω βρει χρόνο να τη διαβάσω. Όλα τα βλέπω...
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Α, έχεις όρεξη εσύ! Να βάλω ποπ κορν; :haha:
Εντωμεταξύ λες κ ψέματα... Έχεις πάει κ σε άλλον βορρά. Την Καμτσάτκα την ξέχασες; Μην κοιτάς που δεν έχω βρει χρόνο να τη διαβάσω. Όλα τα βλέπω...
Ποπ κορν διατίθεται μόνο σε travel war Ρώμης, εκει γίνεται η σφαγή. :haha::haha: Και, η Καμτσάτκα δε μετράει, είναι άλλος πλανήτης. :D Βέβαια, εκεί είναι που δε θα έμενα μόνιμα ποτέ, σίγουρα, χοχοχο! Αλλά λέμε να πάμε μια φορά ακόμη. :)
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.010
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Ποπ κορν διατίθεται μόνο σε travel war Ρώμης, εκει γίνεται η σφαγή. :haha::haha: Και, η Καμτσάτκα δε μετράει, είναι άλλος πλανήτης. :D Βέβαια, εκεί είναι που δε θα έμενα μόνιμα ποτέ, σίγουρα, χοχοχο! Αλλά λέμε να πάμε μια φορά ακόμη. :)
Μη ξεχάσεις να μου πεις πότε να βγάλω εισιτήρια...
 

tzo

Member
Μηνύματα
63
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
θιβετ???
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος του κοσμου
ευχαριστούμε πολύ που μας ταξίδεψες, με αυτόν το ιδιαίτερο τρόπο, καθώς και για όλες τις αναλυτικές πληροφορίες που μας δίνεις!!! Είσαι φοβερός!!!
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.010
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
ευχαριστούμε πολύ που μας ταξίδεψες, με αυτόν το ιδιαίτερο τρόπο, καθώς και για όλες τις αναλυτικές πληροφορίες που μας δίνεις!!! Είσαι φοβερός!!!
Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Καλά ταξίδια εύχομαι...
 

astirpal

Member
Μηνύματα
58
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνια
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
πολυ ωραια ιστορια! εχω ματια μονο για την ισλανδια...την εχω βαλει στο προγραμμα για αρχες σεπτεμβρη. θα με ενδιαφερε αν καποιος θα μπορουσε να με βοηθησει...ποτε περιπου να πετυχω καλες τιμες στα αεροπορικα..μεχρι τωρα καλυτερο απο 270(χωρις βαλιτσα) δεν βρισκω!
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.010
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
πολυ ωραια ιστορια! εχω ματια μονο για την ισλανδια...την εχω βαλει στο προγραμμα για αρχες σεπτεμβρη. θα με ενδιαφερε αν καποιος θα μπορουσε να με βοηθησει...ποτε περιπου να πετυχω καλες τιμες στα αεροπορικα..μεχρι τωρα καλυτερο απο 270(χωρις βαλιτσα) δεν βρισκω!
Σ' ευχαριστω πολυ! Θα σε συμβουλευα να μην κλεισεις ακομα. Ολα κ καποια καλυτερη τιμη θα βγει μεχρι τοτε... Εχεις χρονο!
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.333
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Σ' ευχαριστω πολυ! Θα σε συμβουλευα να μην κλεισεις ακομα. Ολα κ καποια καλυτερη τιμη θα βγει μεχρι τοτε... Εχεις χρονο!
Αναρωτιεμαι: Εχει;
Διοτι πρεπει να κλεισει και καταλυματα. Οπου εδω κυριολεκτικα ο χρονος ειναι χρημα με τοσο υψηλες τιμες. Δικλινο σε χοστελ με κοινο μπανιο βλεπω 80, 90, 100 ευρω :shock:
Δεν ξερω .... τα φωτα σας.
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Αναρωτιεμαι: Εχει;
Διοτι πρεπει να κλεισει και καταλυματα. Οπου εδω κυριολεκτικα ο χρονος ειναι χρημα με τοσο υψηλες τιμες. Δικλινο σε χοστελ με κοινο μπανιο βλεπω 80, 90, 100 ευρω :shock:
Δεν ξερω .... τα φωτα σας.
Θα πρότεινα και πάλι, couchsurfing, είτε αν μπορεί να υπάρξει παρέα τουλάχιστον 4 ατόμων, ενοικίαση camper van, τροχόσπιτο, ανάλογα. Δεν είναι εύκολη χώρα για τους περισσότερους Έλληνες, δυστυχώς.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.333
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Πιθανόν η απέναντι πλευρά να προσέφερε καλύτερη θέα στο φαράγγι αλλά ο δρόμος ήταν κλειστός.
Απορία σχετικά με την πρόσβαση στις δύο πλευρές του Dettifoss: Υπάρχει σήμανση; Διακριτά μονοπάτια;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.280
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom