Ιστορία του Μήνα - Ιούλιος - Οκτώβριος 2016

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Αφού είσαι mod.Νόμιζα πως οι mod ξέρετε τα πάντα για τους κανόνες του φόρουμ.:shock:

Λογικά πρέπει να υπάρχει κάποιος κανόνας αν επιτρέπεται ή όχι και φαντάζομαι μπορείτε να δείτε αν γενικά κάποιος ψηφίζει ή όχι τον εαυτό του..... Ή είναι φλου; Αν θέλει ψηφίζει τον εαυτό του αν δεν θέλει δεν ψηφίζει;
Ωχ σόρι @alma αυτόν τον κανόνα δεν τον ήξερα.
Ο διαγωνισμός έχει αρχίσει από το 2007 και εγώ τον ανέλαβα το 2015. Αν πιο πριν οι προηγούμενοι mods είχαν αποφασίσει αυτόν τον κανόνα δεν το εξέτασα.
Δεν έχουμε τρόπο να δούμε ποιος ψηφίζει τι.
Και δεν νομίζω ότι είναι και τόσο τρομερό να κάνει ο καθένας ότι νομίζει.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.198
Ωχ σόρι @alma αυτόν τον κανόνα δεν τον ήξερα.
Ο διαγωνισμός έχει αρχίσει από το 2007 και εγώ τον ανέλαβα το 2015. Αν πιο πριν οι προηγούμενοι mods είχαν αποφασίσει αυτόν τον κανόνα δεν το εξέτασα.
Δεν έχουμε τρόπο να δούμε ποιος ψηφίζει τι.
Και δεν νομίζω ότι είναι και τόσο τρομερό να κάνει ο καθένας ότι νομίζει.
Επομένως και πριν ο καθένας τηρούσε ή όχι τον κανόνα προαιρετικά;Αφού δεν έχετε πρόσβαση τι ψηφίζει ο καθένας;Επομένως συνεχίζετε το κατά βούληση από τον καθένα.Εντάξει δεν είναι και κάτι το πολύ σημαντικό κατά την γνώμη μου.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Επομένως και πριν ο καθένας τηρούσε ή όχι τον κανόνα προαιρετικά;Αφού δεν έχετε πρόσβαση τι ψηφίζει ο καθένας;Επομένως συνεχίζετε το κατά βούληση από τον καθένα.Εντάξει δεν είναι και κάτι το πολύ σημαντικό κατά την γνώμη μου.
Αν θέλουμε το βάζουμε ως επιλογή και το βλέπετε όλοι, αλλά τότε θα πέσει κατακόρυφα η συμμετοχή σίγουρα.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.010
Ωχ σόρι @alma αυτόν τον κανόνα δεν τον ήξερα.
Ο διαγωνισμός έχει αρχίσει από το 2007 και εγώ τον ανέλαβα το 2015. Αν πιο πριν οι προηγούμενοι mods είχαν αποφασίσει αυτόν τον κανόνα δεν το εξέτασα.
Δεν έχουμε τρόπο να δούμε ποιος ψηφίζει τι.
Και δεν νομίζω ότι είναι και τόσο τρομερό να κάνει ο καθένας ότι νομίζει.

Ευχαριστώ για την απάντηση κι εσένα και την @KIKI που ανέφερε το θέμα και ξεκαθαρίστηκε. Συμφωνώ στο να κάνει ο καθένας ότι νομίζει, απλώς δεν ήξερα για τους κανόνες του φόρουμ.Το σημαντικό είναι εξάλλου να γίνονται διαγωνισμοί και να συμμετέχει ο κόσμος.:)
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.450
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Έλα τωρα που ειστε ολη μερα σπιτι, ευκαιρια να ξεφυγετε απτην πλυση εγκεφάλου περι κορονοϊου κ να διαβάσετε καμια ιστορία απτο παρελθον (κ να ψηφισετε βεβαιως βεβαίως)
;)
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.010
Το μοναδικό πρόβλημα για όσους ψηφίσαμε ήδη είναι πως θα μετράμε τις μέρες να έρθει ο επόμενος διαγωνισμός. Ο εγκλεισμός είναι ευκαιρία για διάβασμα κάθε είδους. Βιβλία, εφημερίδες, ταξιδιωτικές ιστορίες στο travelstories...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Για ... ρίξτε 3 ψήφους!
 
Last edited:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ψήφισα αφού διάβασα τις ιστορίες. Δεν είχε κοκοφοίνικες, αλλά χίλιες φορές να διαβάζω τις υπέροχες ιστορίες των συμφορουμιτών από τα ίδια και τα ίδια των ημερών :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
:minion shout:Την Κυριακή κλείνει η κάλπη!
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.648
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom