Ιστορία του Μήνα - Σεπτέμβριος - Οκτώβριος 2014

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Λίγες ώρες μείνανε. Προλάβετε οι τελευταίοι :)
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.468
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Ολοκληρώθηκε ο διαγωνισμός. Αυτοί είναι οι νικητές:

1η θέση
@Travelstoryteller με την ιστορία Τανζανία - Πώς μπλέξαμε έτσι ρε φίλε...

2η θέση
@taver με την ιστορία Θα ξαναγίνει της Κορέας!

3η θέση
@echo2011 με την ιστορία Μαδρίτη - Λισαβόνα / Αύγουστος 2014

Συγχαρητήρια στους νικητές και πολλά μπράβο σε όλους τους συγγραφείς των ιστοριών αυτού του μήνα :clap:
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Εντάξει, όχι να το πω, αλλά στις δυο τελευταίες ψηφοφορίες που συμμετείχα, ό,τι ρίχνω στην κάλπη βγαίνει! :haha:

Συγχαρητήρια στους νικητές φωτοσυγγραφείς και σε όλους τους τραβελστορίτες φίλους που ξοδεύουν χρόνο και μεράκι για να μας χαρίζουν τις ιστορίες τους!
 
Last edited:

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Συγχαρητήρια κι από μένα στην @Travelstoryteller για την πρώτη θέση, αλλά και στην @echo2011 και στους υπόλοιπους συμμετέχοντες.

Επί του προσωπικού τώρα, ευχαριστώ φυσικά πρωτίστως τους 17 ψηφίσαντες που θεώρησαν ότι η ιστορία μου από τη Βόρεια Κορέα άξιζε μια από τις τρεις ψήφους τους, αλλά και δευτερευόντως όλους τους συμμετέχοντες που έκαναν τον κόπο να τη διαβάσουν είτε παλιότερα είτε τώρα για να συμμετάσχουν στη διαδικασία της ψηφοφορίας, ακόμα κι αν η ιστορία μου δεν τους άρεσε τόσο όσο οι υπόλοιπες.

Να εξομολογηθώ και κάτι: Εκείνη την εποχή δεν πολυδιάβαζα άλλες ιστορίες. Και τώρα πάλι, γι αυτό το μήνα, ήξερα ότι δε θα ψήφιζα στο διαγωνισμό γιατί υπήρχε και δική μου υποψηφιότητα, οπότε δε μπήκα στη διαδικασία να διαβάσω τις υπόλοιπες 14. Δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι κρυβόταν διαμάντια...
 
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
:clap::clap::clap: Ευχαριστώωωω! Δεν υπάρχουν λόγια, πώπο πρώτη φορά πρώτη θέση!!!:xalara::xalara::xalara: @taver και @eco05140 πολλά συγχαρητήρια, και ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες!!!
Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εμείς απόψε θα το γιορτάσουμε!!!!!! Jambo bwana! :clap::clap::clap:
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
339
Likes
1.755
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ταξίδι-Όνειρο
Pamir highway
Γιατί ανακάλυψα τώρα αυτές τις ψηφοφορίες ?? :confused: 4η θέση εδώ βλέπω. Εντάξει μου δίνει κίνητρο αυτό να ανέβω επιτέλους βάθρο. Αφήστε μας να ταξιδέψουμε μωρεεεεε <3
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Γιατί ανακάλυψα τώρα αυτές τις ψηφοφορίες ?? :confused: 4η θέση εδώ βλέπω. Εντάξει μου δίνει κίνητρο αυτό να ανέβω επιτέλους βάθρο. Αφήστε μας να ταξιδέψουμε μωρεεεεε <3
εμεις λεμε καλιο αργα παρα ποτε...καλες γιορτες..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.279
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom