Ιστορία του μήνα Αύγουστος/ Σεπτέμβριος 2009

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.484
Likes
7.964
Congrats!!! :clap:
(Καλε ποτε περασαν 2,5 χρονια απο τοτε που γραφτηκαν αυτες οι ιστοριες? Σαν χτες μο φαινεται!!!)
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Συγχαρητήρια αν και δυστυχώς δεν ψήφισα αυτή τη φορά, λόγω εορτών δεν πρόλαβα να τις διαβάσω...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Οι περισσότεροι από μας γράφουν τις ιστορίες τους και για να τις μοιραστούν αλλά και για να θυμούνται οι ίδιοι που και πως έχουν πάει. Όλοι λέμε ότι δεν μας ενδιαφέρει αν θα πάρουμε μια θέση στην τριάδα, και μας πιστεύω, δεν μας ενδιαφέρει. Μας ενδιαφέρει που κάναμε το ταξίδι, και που περάσαμε καλά όταν το αφηγούμαστε στους υπόλοιπους.

Πάντα όμως είναι μια μεγάλη χαρά όταν βλέπεις ότι οι άλλοι σε προτιμούν στις ψήφους τους. Έτσι λοιπόν βγαίνω πολλαπλά κερδισμένη, και χαίρομαι για τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας :)grouphug:), και Νεπάλ πήγα :)clap:), και πολλές και καλές ιστορίες διάβασα για να ψηφίσω :)reading:), και εσάς έχω για παρέα :)love2:)

Ευχαριστώ.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Οι περισσότεροι από μας γράφουν τις ιστορίες τους και για να τις μοιραστούν αλλά και για να θυμούνται οι ίδιοι που και πως έχουν πάει. Όλοι λέμε ότι δεν μας ενδιαφέρει αν θα πάρουμε μια θέση στην τριάδα, και μας πιστεύω, δεν μας ενδιαφέρει. Μας ενδιαφέρει που κάναμε το ταξίδι, και που περάσαμε καλά όταν το αφηγούμαστε στους υπόλοιπους.

Πάντα όμως είναι μια μεγάλη χαρά όταν βλέπεις ότι οι άλλοι σε προτιμούν στις ψήφους τους. Έτσι λοιπόν βγαίνω πολλαπλά κερδισμένη, και χαίρομαι για τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας :)grouphug:), και Νεπάλ πήγα :)clap:), και πολλές και καλές ιστορίες διάβασα για να ψηφίσω :)reading:), και εσάς έχω για παρέα :)love2:)

Ευχαριστώ.
Iωάννα τα ειπες υπέροχα....:D:D:D

ευχαριστω και εγω με τη σειρα μου που με ταξιδευετε καθε μηνα σε τοσα μερη και που ισως καταφερα και ταξιδεψα και εγω καποιους...:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.244
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom