Ιστορία του μήνα - Δεκέμβριος 2009/ Ιανουάριος 2010

Ιστορία του μήνα - Δεκέμβριος 2009/ Ιανουάριος 2010 (3 ψήφοι)


  • Total voters
    71
  • Poll closed .

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
ελα να περασουν και οι τελευταιοι για διαβασμα ! παιρνετε ελεγχους αυριο :xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το ξερα, το ξερα, το ξερα!!! Congratsitiria σ' ολους!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.864
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μπράβο και από εμένα σε όλους.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Συγχαρητήρια στους νικητές, αλλά και σ' αυτούς που δεν κέρδισαν. Μου αρέσει που καμμία ιστορία δεν έμεινε με μηδέν ψήφους. Το γεγονός ότι ακόμη και η λιγότερο καλή ιστορία βρίσκει ανθρώπους που τους αρέσει, είναι το καλύτερο κίνητρο για όλους να επιχειρήσουμε στο γράψιμο.
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κάποιος απέκτησε στο προφίλ του καρτελίτσα με το όνομα "Βραβεία";;;:xmas_cool:
Συγχαρητήρια Χρήστοοοοοο, πάντα άξιος!!! (από βάφτιση το έχω κλέψει αυτό!!:xmas_mrgreen:) Μα δε θα βγεις να κάνεις δήλωση;;:xmas_rolleyes:

Συγχαρητήρια και σε όλους τους υπόλοιπους, νικητές και μη και δεν έχω παρά να συμφωνήσω και εγώ με τον taver μας...

Αντε πάμε για τις επόμενες ιστορίες τώρα!!:xmas_smile::xmas_smile:
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Αντε Χρήστο και εις ανώτερα.

Βάλτε κι αλλες παιδια γτ έπιασε κρύο!!!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Συγχαρητήρια σε όλους και ευχαριστώ όσους ψήφισαν την ιστορία μου.

Συνεχίστε να γράφετε ταξιδιωτικές ιστορίες. Δεν έχει σημασία αν "το έχετε ή όχι". Το κοινό του travelstories είναι έτοιμο να διαβάσει τα πάντα. :xmas_biggrin:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Συγχαρητήρια στους νικητές, αλλά και σ' αυτούς που δεν κέρδισαν. Μου αρέσει που καμμία ιστορία δεν έμεινε με μηδέν ψήφους. Το γεγονός ότι ακόμη και η λιγότερο καλή ιστορία βρίσκει ανθρώπους που τους αρέσει, είναι το καλύτερο κίνητρο για όλους να επιχειρήσουμε στο γράψιμο.
Μα πως τα λες έτσι , πως τα λες :xmas_mrgreen:

Συγχαρητήρια στους νικητές !
Άντε παιδιά να πηγαίνουμε ταξίδια και να γραφεΤΕ όμορφες ιστορίες
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Φτιαχνω καφε πριν απο λιγο και θυμαμαι το νυχτερινο ονειρο: Ταξιδευω, λεει, με ενα πολυ μεγαλο γκρουπ σ'ενα αγνωστο αλλα οικειο μερος κι ολοι οι του γκρουπ ειναι διασκορπισμενοι- δεν μπορω να τους δω καθαρα αλλα ακουω τις φωνες τους κι αυτο μου δινει μια απροσδιοριστη χαρα. "Μμμ, ναι, ποσο μου ταιριαζει..παλι το υποσυνειδητο αναλωνεται σε σαχλαμαρες". Φερνω τον καφε στο γραφειο και μουρμουριζω αλλα ανοιγοντας τη σελιδα εδω, αντιλαμβανομαι ποιο ειναι το "γκρουπ" και οι φωνες του ονειρου και πως μαλλον το αδικησα το ερμο το υποσυνειδητο μου.
Ευχαριστω πολυ οσους διαβασαν την ιστορια μου αλλα κυριως ευχαριστω οσους εχουν βαλει χρονο και ορεξη για να γραψουν τις δικες τους.

ΥΓ Ευχαριστω και τη μαμα μου που καταφερε τον καιρο που διαδραματιζοταν η ιστορια (και με μια κορη που δε λεει να παρει ενα ρημαδοκινητο επιτελους ) να μην παθει 86 εγκεφαλικα! :D
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.110
Συγχαρητήρια παιδιά.:xmas_smile: Χρήστο,Άννυ,Cocobill μπράβο.Και φυσικά μπράβο και σε όσους έγραψαν και τις υπόλοιπες ιστορίες που συμμετείχαν.Να ρωτήσω,γιατί δεν ξέρω τα διαδικαστικά?Ψηφίζουν και όσοι συμμετέχουν?Επίσης είναι φανερή η ψηφοφορία?Δηλαδή ποιός ψήφισε τι?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom