Ιστορία του μήνα - Δεκέμβριος 2012 / Ιανουάριος 2013

Ιστορία του μήνα - Δεκέμβριος 2012 / Ιανουάριος 2013 (3 ψήφοι)


  • Total voters
    32
  • Poll closed .

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Βάζω "ξυπνητήρι" για τον εαυτό μου, που είμαι πάντα της τελευταίας στιγμής, ξυπνάω και εσάς :bleh:
Ευχαριστούμε που μας το θύμισες! Θα στενοχωριόμουν αν δεν φήφιζα γιατί ανάμεσα στις πολύ καλογραμμένες ιστορίες είναι και μία από τις αγαπημένες μου.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.425
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Παρατήρηση, η αναβάθμιση του site έχει αποδειχθεί καταστροφική σε ιστορίες που είχαν φωτογραφίες. Τώρα αναγράφονται απλώς ως view attachments...
Αν λέμε για την ίδια ιστορία: οι φωτογραφίες έχουν μπει ως attachments, δεν ήταν ποτέ σε gallery. Mόνο αν τοποθετηθούν μέσα στην ιστορία θα μπορούν να μεταφερθούν και να φαίνονται στα κεφάλαια (στα μηνύματα φαίνονται κανονικά).
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Πολυ ωραιες ιστοριες και αυτο το μηνα και τις εχω διαβασει σχεδον ολες! Ομως δε ψηφισα γιατι συμμετεχει και μια δικια μου και γενικα ως τωρα οποτε υπηρχε και δικια μου σκοπιμα δεν ψηφισα.. Καλη επιτυχια σε ολους!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.923
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Εντάξει κι από μένα.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.425
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Συγχαρητήρια στα ταλαντούχα κορίτσια του forum που νίκησαν στο διαγωνισμό!
Μάλλον είναι τυχαίο, αλλά αυτή τη φορά το γυναικείο φύλο εκτόπισε από τις νικητήριες θέσεις τους άντρες! Ίσως στο συγγραφικό ταλέντο οι γυναίκες να υπερτερούν και να κάνουν τη διαφορά.
Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες, νικητές και μη!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.092
2/3 αλλά συγχαρητήρια σε όλους(και σε μας που ψηφίζουμε τακτικότατα ;) )

:haha: Δεν το είχα σκεφτεί αλλά έχεις δίκιο.Ας ευλογήσουμε λίγο τα γένια μας κι εμείς οι τακτικοί ψηφοφόροι.

Συγχαρητήρια σε όλους....Ανυπομονώ για τον επόμενο διαγωνισμό ήδη;)
Μου αρέσει πολύ με την ευκαιρία του διαγωνισμού να ανατρέχω σε ξεχασμένες αλλά συνήθως ενδιαφέρουσες ιστορίες....Καμιά φορά ανακαλύπτω και κάποιες που δεν ήξερα καν την ύπαρξη τους αλλά ήταν ιστορίες-διαμαντάκια.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
να ευχαρηστω για τη ψηφο σας σε μια ιστορια που δεν ειναι ταξιδιωτικη ..ευχαριστω και παλι..
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
σας ευχαριστω πολυ! Συγχαρητηρια και σε ολα τα σουπερ girls! Πραγματικα δεν το περιμενα γι αυτην την ιστορια, θα με κανετε να επιστρεψω στη συγγραφη :p
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
σας ευχαριστω πολυ! Συγχαρητηρια και σε ολα τα σουπερ girls! Πραγματικα δεν το περιμενα γι αυτην την ιστορια, θα με κανετε να επιστρεψω στη συγγραφη :p
Σου φέρνω γούρι....;)
Συγχαρητήρια σε όλους
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
σας ευχαριστω πολυ! Συγχαρητηρια και σε ολα τα σουπερ girls! Πραγματικα δεν το περιμενα γι αυτην την ιστορια, θα με κανετε να επιστρεψω στη συγγραφη :p
Με σοκολάτα και μπίρα στον τίτλο ήταν σιγουράκι :lol: Αστειεύομαι.. πήρες τη μια ψήφο μου γιατί μου άρεσε πολύ η ιστορία σου :)
Μπράβο σε όλους!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.506
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom