Ιστορία του μήνα - Ιανουάριος 2010/ Φεβρουάριος 2010

Ιστορία του μήνα - Ιανουάριος 2010 / Φεβρουάριος 2010 (3 ψήφοι)

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Να με συγχωρέσουν οι υποψήφιοι αλλά εγώ ψήφισα μόνο μια και είναι φυσικά η ιστορία του Γιώργου ''Δακρύζοντας στη γη των Rapa Nui - Tapati στο Ν. του Πάσχα''

Διότι ως γνωστόν είμαι φαν του άρα 20χρονος εκολαπτόμενος ταξιδιώτης που τον συγκινούν οι δακρύβρεχτες ιστορίες του Γιώργου!!!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.850
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια στους νικητες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγγνώμη που δεν ψήφισα (γιατί δεν προλάβαινα να διαβάσω όλες τις ιστορίες) αλλά θα διαβάσω οπωδήποτε τουλάχιστον τις τρεις πρώτες ιστορίες.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.718
Likes
15.051
Να με συγχωρέσουν οι υποψήφιοι αλλά εγώ ψήφισα μόνο μια και είναι φυσικά η ιστορία του Γιώργου ''Δακρύζοντας στη γη των Rapa Nui - Tapati στο Ν. του Πάσχα''

Διότι ως γνωστόν είμαι φαν του άρα 20χρονος εκολαπτόμενος ταξιδιώτης που τον συγκινούν οι δακρύβρεχτες ιστορίες του Γιώργου!!!

Εσύ βρε δεν έλεγες ότι προτιμάς να διαβάζεις ιστορίες από Ευρώπη?:bleh:
Αλλά σε καταλαβαίνω η ιστορία του Γιώργου ήταν τόσο ωραία που δύσκολα αντιστέκεσαι.:cool:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ευχαριστώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ τους πάντες για τις ψήφους τους και τα καλά τους σχόλια γενικώς, τα χαιρετίσματά μου σε όλους τους συμμετέχοντες.
πρίν 3-4 μέρες η ΕΡΤ3 είχε ένα ντοκιμαντέρ του rapa nui από μια επίσκεψη ενός σύγχρονου τρικάταρτου το 2004.
πλήρη ενημέρωση, πολλές εικόνες, αναφορά και συνεντεύξεις με τα σπουδαιότερα άτομα του νησιού σχετικά με τη ζωή, τα σημερινά προβλήματα κλπ κλπ. σκέφτηκα τότε ότι κάποιο απ αυτά τα άτομα θάχες γνωρίσει.
συγχαρητήρια yorgos και καλή συνέχεια
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Λίγο αργοπορημένα ευχαριστώ κι εγώ για το τρίτο βραβείο! Να είστε όλοι καλά και να έχουμε χρόνο, υγεία και χρήμα για να ταξιδεύουμε!!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.718
Likes
15.051
Μου άρεσε πολύ η ιστορία σου Μένια.Από τη φύση και τα ζώα, μέχρι τις περιγραφές των ντόπιων κατοίκων ταξίδεψα μαζί σου.:clap:
Το μόνο που θα ήθελα θα ήταν να είχες επισυνάψει πιο πολλές φωτογραφίες.

Μας άνοιξες την όρεξη για έναν πραγματικά ξεχωριστό προορισμό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.730
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom