Ιστορία του μήνα Ιούνιος 2008

Ιστορία του μήνα Ιούνιος 2008 (3 ψήφοι)

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Στο Travelstories φαινεται οτι ασκουμε τα εκλογικα μας δικαιωματα!
 

violator

Member
Μηνύματα
26
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κοστα ρικα-αργεντινη
ψηφισα 2 που τις διαβαζα πριν παω σε αυτα τα μερη ταξιδι και με εκαναν να ανυπομονω ...
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Σ΄αυτόν τον μήνα συνυπάρχουν για μένα, οι ομορφότερες ιστορίες μέχρι τώρα ;)
Πολύ δύσκολη η επιλογή !:D
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Σ΄αυτόν τον μήνα συνυπάρχουν για μένα, οι ομορφότερες ιστορίες μέχρι τώρα ;)
Πολύ δύσκολη η επιλογή !:D
Συμφωνώ... Πολύ δύσκολη η επιλογή... Τελικά αποφάσισα όμως.
Καλή επιτυχία σε όλους κι είμαι πιο περίεργη από άλλες φορές να δω το αποτέλεσμα!!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
...Ιθάκη...
Τελικά είμαι πολύ καιρό σε αυτό το φόρουμ:D. Απόδειξη ότι τις περισσότερες ιστορίες τις είχα διαβάσει. Αυτή την φορά δεν μου πήρε χρόνο να διαβάσω τις ιστορίες για να τις ψηφίσω, αλλά να αποφασίσω ποιες θα αφήσω απέξω. Ήταν δύσκολη επιλογή, και φαντάζομαι ότι θα γίνεται όλο και πιο δύσκολη. Για αυτό μένω κιόλας. Γιατί από τις ιστορίες μπορώ να φανταστώ "υποψιασμένους", κεφάτους, ορεξάτους ταξιδιώτες που οργώνουν τον πλανήτη και μετά κάνουν κέφι να διηγηθούν τα ταξίδια τους.
 

Loca Corazon

Member
Μηνύματα
106
Likes
41
Εντάξει, εντάξει! ;)
Μία ψήφος ακόμα!!!
Καλή επιτυχία σε όλους και ένα μεγάλο μπράβο για τις υπέροχες ιστορίες σας!
 

Eleni_

Member
Μηνύματα
201
Likes
346
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε... Που?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:punctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Κανονικός πίνακας"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> Καλή επιτυχία!
Καλή επιτυχία!
Καλή επιτυχία σε όλους παιδιάααα…!!!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ονειρεμένο Ταξίδι
Trobriand Islands...
Αν και στο νήμα, το 'ριξα κι εγώ το κουκί μου! Καλή επιτυχία!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Επιτυχία είχε αυτός ο μήνας, 77 άτομα ψηφίσανε!!!!:clap:

Οι νικητές είναι:

1.Η ιστορία του Yorgos http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...%FC%F2-%F3%F5%E3%EA%DC%F4%EF%E9%EA%EF%F2.html
2.Η ιστορία της renata http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...-aceh-%F3%E7%EC%E5%DF%EF-%EC%E7%E4%DD%ED.html
3.Η ιστορία του Traveller
http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...%F3%F4%E7-%EB%DF%EC%ED%E7-%F4%EF%F5-como.html

Συγχαρητήρια σε νικητές και μη! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.792
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom