Ιστορία του μήνα - Μάιος 2011/Ιούνιος 2011/Ιούλιος 2011 (3 ψήφοι)

Ιστορία του μήνα - Μάιος 2011/Ιούνιος 2011/Ιούλιος 2011 (3 ψήφοι)


  • Total voters
    39
  • Poll closed .

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Πολύ καλές οι ιστορίες και αυτήν τη φορά. Εγώ δυσκολεύτηκα, αλλά έριξα τα ψηφαλάκια μου. Εσείς; Έχετε λίγες ώρες ακόμα :)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Μπραβο σε νικητες και μη .
2 στα 3 πετυχα .
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ωωωω τώρα το ειδα ! αντε ευχαριστώ πολυ για τις ψηφους σας παιδια παντα χαρες και καλα΄ταξιδια να έχομε!! ευχαριστώωωωωωωω
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Να ευχαριστήσω για άλλη μια φορά όλους όσους είχαν την υπομονή να διαβάσουν τις ιστορίες του διαγωνισμού αυτού και ιδιαίτερα όσους μου έκαναν την τιμή να ψηφίσουν την ιστορία μου. Πολλά συγχαρητήρια επίσης στους συντάκτες και των λοιπών πολύ καλών ιστοριών, που έκαναν τον διαγωνισμό αυτό ένα ντέρμπυ. Το "Βαλκανικό τουρλού" αποτελεί για μένα την πιο αγαπημένη μου ιστορία που έχω γράψει. Την έγραψα με πολύ κέφι και μεράκι, αναπλάθοντας μαζί σας γραμμή την γραμμή όσα έζησα σε αυτό το υπέροχο ταξίδι.

Υ.Γ.1 Πρέπει να ζητήσω τη συγνώμη σας γιατί φόρτος υποχρεώσεων δεν μου επέτρεψαν (μέχρι σήμερα τουλάχιστον) να υλοποιήσω την υπόσχεση του post #62 για την συγγραφή δυο σχετικών πολιτισμικών Βαλκανικών θεμάτων.
Υ.Γ.2 Για όσους διάβασαν την ιστορία μου από την αρχική σελίδα και ενδιαφέρονται, θα ήθελα να τους πληροφορήσω ότι εκ των υστέρων συμπλήρωσα στο post #75 ορισμένα πρόσθετα στοιχεία για μερικά σημεία τουριστικού ενδιαφέροντος της Βοσνίας. Το post αυτό επειδή γράφτηκε εκ των υστέρων δεν έχει ενσωματωθεί στην ιστορία. Αλήθεια μήπως κάποιος moderator θα μπορούσε έστω και τώρα να το προσθέσει;
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
2 στα 3 ΚΑΙ σε μένα! Περίεργο, συνήθως τα πετυχαίνω όλα! :bleh:
Συγχαρητήρια σε όλους!!!! :clap:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.130
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Συγχαρητήρια σε όλους!
2/3 και από μένα! :)
Ήταν πολλές οι πραγματικά αξιόλογες ιστορίες και ιδιαίτερα δύσκολη η επιλογή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom