Ιστορία του μήνα - Μάρτιος 2011/Απρίλιος 2011 (3 ψήφοι)

Ιστορία του μήνα - Μάρτιος 2011/Απρίλιος 2011 (3 ψήφοι)


  • Total voters
    50
  • Poll closed .

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ευχαριστώ πολύ όσους ψήφισαν την μικρή μου ιστορία! Δεν μου χει ξανατύχει! :p Συγχαρητήρια σε όλους! Τα αποτελέσματα ήταν πάνω κάτω ότι ψήφισα κ εγώ!
(Κική, you rocked!!!)
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.110
Συγχαρητήρια σε όλους.Μπράβο παιδιά.Ήταν από τις φορές που δυσκολεύτηκα περισσότερο με τόσες ωραίες ιστορίες.Κική ήμουν σίγουρη από την ώρα που ψήφιζα την ιστορία σου ότι θα σαρώσει.
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Εντάξει Κική τι να λέμε τώρα όπως είπε κι ο Hydroneta τα πήρες όλα κι έφυγες!Και δικαίως βεβαίως βεβαίως αφού τώρα πια μπορώ να ομολογήσω χωρίς φόβο αλλά με πάθος ότι την έχω χιλιοδιαβάσει την ιστορία σου,μέχρι που την έχω περιγράψει κιόλας σε γνωστούς και φίλους και περιμένω να έρθει η μαγική ώρα να βρεθώ κι εγώ εκεί!
Συγχαρητήρια και στους υπόλοιπους όμως γιατί πραγματικά αυτό το γκρούπ ιστοριών ήταν πολύ δυνατό και προσωπικά απόλαυσα διάβασμα.Πάντα τέτοια παιδιά,να περνάμε καλά!!!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Παρόλο που τα αποτελέσματα είναι γνωστά, έστω και καθυστερημένα η ανακοίνωση για το τυπικό του πράγματος... (όχι δεν ήμασταν υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι απλά ήμασταν σε ΣΚ mode...:D)

1η θέση
Περού : Εκεί όπου έκλεψαν και τα διαβατήρια και την καρδιά μας by KIKI

2η θέση
Ο maltakias στην Κούβα by maltakias

3η θέση
Ταϋλάνδη σε 10 μέρες? Τρέχουμε τώρα... by zmaria

Μαδέιρα: ένα νησί... σαν ελβετικό τυρί! by hydronetta



Συγχαρητήρια σε όλους!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
όταν υπάρχει μέσα λατίνο τα σαρώνει όλα. Μπράβο στους νικητές και ευχαριστώ για τους ψήφους σας
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου και συγχαρητήρια στη νικήτρια που είχα την ατυχία να πέσω πάνω της αυτό το μήνα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom