Ιστορία του μήνα - Νοέμβριος 2011/ Δεκέμβριος 2011

Ιστορία του μήνα - Νοέμβριος 2011/ Δεκέμβριος 2011 (3 ψήφοι)

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.092
Πάντως αν θέλετε να είναι πιο εύκολο το διάβασμα αντί να μένουμε τόσο πίσω χρονικά, ίσως θα μπορούσαμε αντί για δίμηνο π.χ.Ιανουάριος-Φεβρουάριος να διαγωνιστούν μόνο π.χ. του Ιανουαρίου οι ιστορίες και του Φεβρουαρίου χωριστά. Ή να διαγωνίζονται π.χ. χωριστά οι ιστορίες του εξωτερικού και χωριστά οι ιστορίες από την Ελλάδα. Νομίζω το είχε προτείνει και η @echo2011 παλιά να διαγωνίζονται χωριστά.
Όπως και να έχει με περιθώριο τριών εβδομάδων ,δεν νομίζω να είναι λίγος ο διαθέσιμος χρόνος ανάγνωσης για να μπει ένας διαγωνισμός τώρα και ας διαρκεί ως τις γιορτές....
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Κατ' αρχήν συμφωνώ εντελώς με τα λεγόμενα του @silversurfer.
Όμως, παρόλο που είχαμε σχεδόν αποφασίσει τη διακοπή του διαγωνισμού για τους λόγους που αναφέρονται στο μήνυμά του
και αφού φαίνεται να έχετε όρεξη για διάβασμα
και καθώς είχα χρόνο για σκότωμα,
έφτιαξα ακόμα έναν διαγωνισμό για να κλείσουμε το 2015.

Σχετικά με τις καθυστερήσεις που αναφέρουν οι @taver και @giannismits, θα ήθελα να υπενθυμίσω τονεθελοντικό χαρακτήρα του moderating, το οποίο γίνεται στον ελεύθερο χρόνο μας, όποτε υπάρχει τέτοιος.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Επειδη ειμαι σταθερά μέσα στους 30 που και διαβαζουν και ψηφιζουν θα λυπηθω αν σταματησουν οι διαγωνισμοι .
Ευχαριστω τους διαχειριστες για μια ακομα φορά για τη προσπαθεια και το κόπο τους .
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Επειδη ειμαι σταθερά μέσα στους 30 που και διαβαζουν και ψηφιζουν θα λυπηθω αν σταματησουν οι διαγωνισμοι .
Καλέ γιατί να σταματήσουν οι διαγωνισμοί? Ιστορίες να γράφονται (που γράφονται) και όλα καλά. Πρέπει όμως να υπάρχει περισσότερη συμμετοχή.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Βενεζουέλα και Αργεντινή, Gts και 10900km...ευτυχώς που είχα τρεις σταυρούς να βάλω και περίσεψε και για έναν ακόμα :haha:
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες, υπήρχαν πολλές καλές ιστορίες και αυτή τη φορά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.386
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom