Ιστορία του μήνα - Οκτώβριος 2011/Νοέμβριος 2011

Ιστορία του μήνα - Οκτώβριος 2011/Νοέμβριος 2011 (3 ψήφοι)


  • Total voters
    42
  • Poll closed .

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.960
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Εντάξει κι εγώ.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.329
Likes
3.469
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
ΤΕΛΟΣ

Μετά απο μεγάλη μάχη που κρίθηκε κυριολεκτικά τις τελευταίες ώρες έχουμε :

1η Θέση : Lα vie en rose a Dordogne... @Traveller

2η Θέση : Πάμε κάπου που δεν έχουμε πάει (Κομόρες-Τανζανία), μόνο μη κάτσουμε άλλο σπίτι… @hydronetta

3η Θέση : Βουτιά στο…αφρικάνικο όνειρο (Ζιμπάμπουε & Ν.Αφρική) @_antonis_

Συγχαρητήρια στους νικητές άλλα και όλους τους διαγωνιζόμενους :clap:
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Καλά η 2 και 3 ομολογουμένως είναι δύο εξαιρετικές ιστορίες γι'αυτό και ήταν οι αγαπημένες μου.
Συγχαρητήρια στο γουρούνι ακόμα μια φορά, και στον Αντώνη :).
Και σε όλους φυσικα.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ηταν από τους καλούς διαγωνισμούς και αξίζουν συγχαρητήρια σε όλους τους συγγραφείς για τις "χορταστικές" ιστορίες τους. Η διασπορά των ψήφων αυτό αποδεικνύει. Ελπίζω πάντα να διαβάζουμε τόσο όμορφα κείμενα για να ταξιδεύουμε νοητά.
Ευχαριστώ όσους επέλεξαν να μπουν στο κόπο να διαβάσουν όλη την μακροσκελή ιστορία μου. Θυμάμαι ότι γράφτηκε με αρκετό κέφι και μάλλον είναι η... μοναδική μου που αναφέρεται σε παραλίες!!!! Ένας φόρος τιμής για τις άσημες Κομόρες...
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
χαχα!Ευχαριστώ.Ετοιμάζω τώρα την επόμενη Low Budget ιστορία με περισσότερο μεράκι αυτή την φορά και διαφορετικό ύφος. Με προσδοκία για μια καλύτερη θέση.
Μπράβο στoυς τρεις πρώτους αλλά και σε όλους όσους μοιράζονται τις εμπειρίες τους μαζί μας.
 
Last edited:

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ω να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου όλους, περισσότερο για την υπομονή τους να διαβάσουν την ιστορία μου. Συγχαρητήρια βέβαια σε όλους, "νικητές" και μη.

Ήταν κάτι που έγραψα όπως ήταν και όπως τα ένιωθα μέσα μου...από τη λατρεμένη Ζιμπάμπουε.

Δυστυχώς από τότε δεν έχω γράψει άλλη ιστορία, παρά τα πολλά ομολογουμένως ταξίδια που έχουν ακολουθήσει.

Ίσως κάποτε γράψω ξανά. Παρ όλ'αυτά όμως θα συνεχίσω να βοηθήσω όπως μπορώ άλλους ταξιδιώτες, ούτως ή άλλως αυτή είναι η βασική έννοια του φόρουμ αυτού.
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
_antonis_ .................. Παρ όλ'αυτά όμως θα συνεχίσω να βοηθήσω όπως μπορώ άλλους ταξιδιώτες, ούτως ή άλλως αυτή είναι η βασική έννοια του φόρουμ αυτού.

Σωστός ο _antonis_, συγχαρητήρια!!!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.111
Συγχαρητήρια σε όλους για τις πολύ καλές συμμετοχές και φυσικά στους νικητές.
Πότε ο επόμενος διαγωνισμός;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.950
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom