Ιστοσελίδες προσφορών

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Είμαι Κρήτη.
Μου βγήκε 350€.
Αν υπολογίσεις και τα 100€ που θα έδινα για το Ηράκλειο-Αθήνα....
 

sriaroon482

Member
Μηνύματα
104
Likes
58
πως βρισκεται τοσο φτηνα εισητηρια.εγω ενδιαφερομαι για Μπανγκοκ.το λιγοτερο που εχω ταξιδεψει ειναι 505 μεσω κιεβου.και η σκουοτ δεν ειναι φθηνη μακρινο ταξιδι δεν θα παρεις βαλιτσα.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Last edited by a moderator:

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ξεθάβω το θέμα, με προσφορές από το καλύτερο Fly4free..

Από τότε που το βρήκα, έχω κλείσει όλα τα υπερατλαντικά μετά από προσφορές που έβρισκα εδώ.

Αθήνα-Ταϊλάνδη για τον Γενάρη του 2022, από 388 ευρώ, με Star Alliance Singapore Airlines, μέσω Σιγκαπούρης...

High season! 5* Singapore Airlines flights from Athens to Bangkok & Phuket, Thailand from only €388!
 

Laloa

Member
Μηνύματα
67
Likes
433
Ξεθάβω το θέμα, με προσφορές από το καλύτερο Fly4free..

Από τότε που το βρήκα, έχω κλείσει όλα τα υπερατλαντικά μετά από προσφορές που έβρισκα εδώ.

Αθήνα-Ταϊλάνδη για τον Γενάρη του 2022, από 388 ευρώ, με Star Alliance Singapore Airlines, μέσω Σιγκαπούρης...

High season! 5* Singapore Airlines flights from Athens to Bangkok & Phuket, Thailand from only €388!
Πολύ ωραία τιμή απλά να ξέρετε ότι το Αθήνα-Σιγκαπούρη γίνεται με την κλασική Scoot καθώς η Singapore δεν πετάει από Ελλάδα.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.114
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Πολύ ωραία τιμή απλά να ξέρετε ότι το Αθήνα-Σιγκαπούρη γίνεται με την κλασική Scoot καθώς η Singapore δεν πετάει από Ελλάδα.
Ισχύει οπότε ανεβαίνει το κόστος αν βάλεις βαλίτσα.. Οπως και να εχει ειναι προσφορα.. Μακαρι να είχαμε κιαλλες απο Ελλαδα..
Εντωμεταξύ και η Χονολουλού απο Φρανκφούρτη δελεαστική φαίνεται, παλι στο ιδιο site..
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Πολύ ωραία τιμή απλά να ξέρετε ότι το Αθήνα-Σιγκαπούρη γίνεται με την κλασική Scoot καθώς η Singapore δεν πετάει από Ελλάδα.
Ισχύει οπότε ανεβαίνει το κόστος αν βάλεις βαλίτσα.. Οπως και να εχει ειναι προσφορα.. Μακαρι να είχαμε κιαλλες απο Ελλαδα..
Εντωμεταξύ και η Χονολουλού απο Φρανκφούρτη δελεαστική φαίνεται, παλι στο ιδιο site..
Και η Χονολουλού και το Μεξικό και γενικά, κάνε subscribe στις προσφορές από Ευρώπη για τον κόσμο και συνεχώς βγάζει τρομερές προσφορές...

Εάν ακολουθήσετε το λινκ του skyscanner, εμφανίζει την επιλογή να κλείσεις το εισιτήριο μέσα από το επίσημο site της Singapore Airlines. Αντί για 385, το κόστος είναι 408 ευρώ με checked in 25kg βαλίτσα.

1638959166391.png
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom