ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Την καλημέρα μου σε όλους τους ταξιδιώτες του φόρουμ. Μόλις προχθές γύρισα από το ταξίδι μου στη νότια γερμανία και ολίγον ελβετία, όπου πέρασα καταπληκτικά! Σήμερα το βράδυ φεύγω για Κω και επιστρέφω 26-08. Υπόσχομαι αναλυτικότατες εντυπώσεις από το ταξίδι μου στο εξωτερικό. Προς το παρόν πόσταρα διασκευασμένο ένα πμ που είχα στείλει σε μια φίλη για τη Βιέννη. Καλή ξεκούραση σε όλους.:D:D:D:D:D
 

marinna

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Το γύρο της Ελλάδας
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Καλό ταξίδι Γιαννουλάκι

Την καλημέρα μου σε όλους τους ταξιδιώτες του φόρουμ. Μόλις προχθές γύρισα από το ταξίδι μου στη νότια γερμανία και ολίγον ελβετία, όπου πέρασα καταπληκτικά! Σήμερα το βράδυ φεύγω για Κω και επιστρέφω 26-08. Υπόσχομαι αναλυτικότατες εντυπώσεις από το ταξίδι μου στο εξωτερικό. Προς το παρόν πόσταρα διασκευασμένο ένα πμ που είχα στείλει σε μια φίλη για τη Βιέννη. Καλή ξεκούραση σε όλους.:D:D:D:D:D
Καλημέρα. Φέτος πίστευα ότι δεν θα πάω διακοπές, γιατί είχα πολλά να κάνω στην Αθήνα. Προχτές πέθανε η κουβερνάντα μου και κουβερνάντα των παιδιών μου, το σημείο αναφοράς μου, και τώρα φεύγω. Ξαφνικά ό,τι έκανα ή δεν έιχε νόημα, ή μπορούσε να γίνει και μετά. Πάω Νάξο. Καλό ταξίδι, Γιαννουλάκι!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.505
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom