Μήλος ΚΑΜΠΙΝΚ ΣΤΗΝ ΜΗΛΟ????????????

foudouni

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
γειά σε ολους σας,

είμαστε μια παρέα απο 19χρονα μύξιαρικα και σκεφτόμαστε για φέτος το κάμπινκ αχιβαδολίμνη στην μηλο. αν κάποιος έχει πάει ας πεί μια γνώμη για το κάμπινκ ή γενικότερα για την χώρα και την νυχτερινή ζωή.
ευχαριστώ:bleh:.:D
 
Last edited by a moderator:

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
ττο καμπινγκ ειναι πολυ καλο και κοντα στο λιμανι! η παραλια κοντα πολυ καλη...γενικα ολο το νησι μικρο και με συγκοινωνια, αρα τη παλευεις ανετα χωρις αμαξι...οι παραλιες πολυ καλες και με ποικιλια...απο ζωη μη φανταστεις πολυ τρελα πραγματα αλλα στον αδαμα εχει καποια μπαρακια που βρηκα πολυ συμπαθητικα....εμεις παντως πηγαμε για 5 μερες και μειναμε 8 τελικα...
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Η Μήλος είναι ένα υπέροχο, μικρό νησί και η Αχιβαδόλιμνη είναι από τα μέρη που αξίζει να κάνεις camping.
Το camping είναι λίγα χιλιόμετρα από τη Χώρα αλλά υπάρχει λεωφορειάκι αν θυμάμαι καλά (καλά, αυτά θα τα μάθεις στο camping).
Υπάρχουν μπαράκια για τα βράδια αλλά μην φανταστείτε τίποτα τρελά πράγματα!
Και το ποτό σας πάντως θα το πιείτε και τις γνωριμίες σας θα τις κάνετε!
Να περάσετε υπέροχα... και να βγάλετε πολλές πολλές φώτο γιατί το σκηνικό του νησιού είναι το κατάλληλο για φωτογραφίες που μένουν χαραγμένες στη μνήμη!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
οχι, οχι!μην το κανετε αυτο το εγκλημα!!
η μηλος ειναι υπεροχο νησι, ειμαι η απολυτη φαν!!
για το καμπινγκ δεν εχω ιδεα..αλλα..δεν ειναι νησι για παρεες, ειναι νησι για ζευγαρια αποκλειστικα και μονο!!δεν εχεις ακουσει το σλογκαν "milos is for lovers"???
το νησι ειναι γεματο ζευγαρια, αν ειστε παρεα θα ξενερωσετε την ζωη σας..απο νυχτερινη ζωη εχει, αλλα λιγα πραγματα!!ειναι αρκετα ηρεμο νησι!!
αν ειστε παρεα και μαλιστα 19χρονων, πολυ απλα, ΜΗΝ ΠΑΤΕ!
 

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο χρόνο
Αχχχχ... Η Μήλος είναι το χειρότερο νησί που έχω πάει. Το καλύτερο μέρος για camping στην Μήλο είναι στην Κίμωλο. (προσωπική άποψη, δεν κριτικάρω τα γούστα σε όσους έχουν πάει και γούσταραν). 19 χρονό παλικάρια, χάθηκε μια Ίος, μια Αμοργός, μια Μύκονος βρε παιδάκι μου!
Για ζευγάρια είναι όλος ο κόσμος, αγάπη να υπάρχει, ζευγαρωμένος πήγα και εγώ αλλά αυτό που μου άφησε αυτό το νησί ήταν ένα ακριβοπληρωμένο τίποτα. Και πάλι Μηλολάτρες, προσωπικό feeling, με το μαλακό!!!
Ζευγάρια Ζευγάρια Ζευγάρια, όχι άλλα ζευγάρια, τι κάνετε μωρέ!!!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Αχχχχ... Η Μήλος είναι το χειρότερο νησί που έχω πάει. Το καλύτερο μέρος για camping στην Μήλο είναι στην Κίμωλο. (προσωπική άποψη, δεν κριτικάρω τα γούστα σε όσους έχουν πάει και γούσταραν). 19 χρονό παλικάρια, χάθηκε μια Ίος, μια Αμοργός, μια Μύκονος βρε παιδάκι μου!
καλα, διαφωνω, εμενα ειναι το αγαπημενο μου νησι!γουστα ειναι αυτα ομως!παιζει φυσικα ρολο στο πως θα δεις το νησι το πως πας!αν πας παρεα, χλωμο να σου αρεσει η μηλος!!αλλα συμφωνω ως προς τα υπολοιπα!!που φτασαμε??να αποτρεπω εγω κοσμο απο το να παει στην μηλο?:shock:και αν δεν θελετε μυκονο, τοτε, παρο ή σκιαθο(που εχει καμπινγκ)!!!
 

ULVER

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
απλα...παντου!!
Nυχτερινη ζωη?αν ψαχνεται κατι τετοιο ξεχαστε το!
το νησι ειναι ....τελειο! αλλα δεν ειναι για νυχτερινη ζωη!
 

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο χρόνο
...ούτε για ζωή γενικότερα...
Ντάξει έχει κάτι παραλίες πολύ παράξενες και ωραίες. Αν πάτε να κάνετε το γύρο του νησιού με καραβάκι.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
το νησι εχει υπεροχες παραλιες!!!παραλιες για ολα τα γουστα!!!
επι μια εβδομαδα πηγαινα σε 2 παραλιες την ημερα για να προλαβω να δω ολες οσες ηθελα!
περαν αυτου ομως, το νησι προσφερεται για βολτες!εχει το λιμανι(που οκ, μπροστα στα αλλα υστερει), την παλια πολη με το καστρο πανω, που ειναι μαγευτικα!!!!
τα πολλωνια που εχουν επισης ωραια μαγαζακια!!!
γενικα εχει αρκετες επιλογες για να βγεις για βολτουλα και να φας!!!
ο γυρος του νησιου ολα τα λεφτα!!
επισης, εχει πολλα μουσεια(το αρχαιολογικο ας πουμε, ειναι παρα πολυ αξιολογο!!)!το αρχαιο θεατρο, τις κατακομβες!!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Αχχχχ... Η Μήλος είναι το χειρότερο νησί που έχω πάει. Το καλύτερο μέρος για camping στην Μήλο είναι στην Κίμωλο. (προσωπική άποψη, δεν κριτικάρω τα γούστα σε όσους έχουν πάει και γούσταραν). 19 χρονό παλικάρια, χάθηκε μια Ίος, μια Αμοργός, μια Μύκονος βρε παιδάκι μου!
Για ζευγάρια είναι όλος ο κόσμος, αγάπη να υπάρχει, ζευγαρωμένος πήγα και εγώ αλλά αυτό που μου άφησε αυτό το νησί ήταν ένα ακριβοπληρωμένο τίποτα. Και πάλι Μηλολάτρες, προσωπικό feeling, με το μαλακό!!!
Ζευγάρια Ζευγάρια Ζευγάρια, όχι άλλα ζευγάρια, τι κάνετε μωρέ!!!!
Γειά σου ρε gmavro! Κι εγώ δεν θα τόλεγα καλύτερα! Κίμωλος εξαιρετική επιλογή για camping και καταπληκτικοί άνθρωποι! Μακάρι να μην είχα μείνει τόσο λίγο! Επίσης καλά είναι και προς Μικρές Κυκλάδες μεριά...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.984
Απίθανες παραλίες, ωραίο το συγκεκριμένο camping αλλά νυχτερινή ζωή γιοκ...ειδικά για 19χρονους/ες!
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
+φωνώ με latina.

Αν είστε παρέα, αποφύγετε να πάτε στη Μήλο και επιλέξτε κανένα άλλο πιο "κοσμοπολίτικο" νησί.

Παραλίες φανταστικές, μέρη πολύ ωραία και φαγητό τέλειο!

Για νυχτερινή ζωή, μερικά barάκια στον Αδάμα, ένα-δύο club παραέξω και τπτ άλλο...

Γι αυτό, αν τώρα τελειώσατε το σχολείο, αν είστε του τρελού ξεφαντώματος και σας αρέσουν τα ξέφρενα parties και τα ξενύχτια ως το πρωί, διαλέξτε κάποιο άλλη νησί!

Καλά να περάσατε ό,τι και αν κάνετε πάντως :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.398
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom